Przed Polską dzisiaj bardzo trudne zadanie, ponieważ nasi rodacy zmierzą się o godzinie 20:45 z Belgią. Biało-Czerwoni nie są faworytami w tej rywalizacji, ale na pewno mogą sporo namieszać. Ewentualne zwycięstwo z całą pewnością byłoby sporym zaskoczeniem. W Totalbet można zagrać na to kurs 50.00 o czym więcej piszemy właśnie niżej!

baner kurs 50.00
fot. totalbet

Kurs 50.00 na wygraną Polski

W środę reprezentacja Polski rozegra kolejne spotkanie w Lidze Narodów, gdzie tym razem jej rywalem będą Belgowie. Przeciwnicy Biało-Czerwonych na papierze wyglądają na o wiele silniejszy zespół, ale musi się to jeszcze przełożyć na samo spotkanie, co po ich ostatnim występie w starciu z Holandią wcale nie jest takie pewne. Wtedy Holendrzy wygrali 4:1, więc teraz Belgowie nie mogą sobie pozwolić na drugą taką wpadkę.

W Totalbet, który zbiera dobre opinie, można zagrać kurs 50.00 na wygraną Polski. W jaki sposób jest to możliwe? Dokładnie o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Najpierw jednak musisz posiadać konto, więc załóż je z naszego przycisku i odbierz dodatkowe bonusy:

Jak już posiadasz założone konto, to kolejne kroki, jakie musisz zrobić, są bardzo proste. Wszystko zresztą dokładnie tłumaczymy tutaj:

  1. Zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt (pamiętaj, że dostaniesz bonus)
  3. Zagraj pierwszy kupon w historii konta za stawkę od 50 zł do 220 zł z maksymalnie 3 zdarzeniami!
  4. W przypadku porażki bukmacher zwróci Ci środki
  5. Zagraj drugi kupon
  6. Musi to być zakład SOLO na wygraną Polski w meczu z Belgią
  7. Maksymalna stawka to 4 PLN

Jeżeli zakład wejdzie, to otrzymasz wygraną z kuponu i dodatkowe środki za promocję “TOTALKURS”. Trzeba więc przyznać, że brak dodatkowych zasad dotyczących obrotu sprawia, że ta promocja wygląda bardzo ciekawie dla nowych graczy tego bukmachera.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze