Po sezonie klubowym przyszedł czas na reprezentacyjne emocje. Już w środę, 01.06.2022, czeka nas mecz reprezentacji Polski, w którym Biało-Czerwoni zmierzą się z Walią. Nasi rodacy zagrają na własnym stadionie, a rywale mają przed sobą jeszcze perspektywę baraży o Mundial, więc nie będzie to gra na maksimum możliwości, ale na pewno będzie ciekawie. Bukmacherzy mają interesujące promocje, a my możemy zagrać kurs 50.00 na gola Lewandowskiego!

baner na kurs 50.00
fot. pressfocus

Kurs 50.00 na gola Lewandowskiego!

Pomiędzy zakończeniem piłkarskiego sezonu klubowego (finał Ligi Mistrzów był 28.05.2022), a zgrupowaniem reprezentacji minęło zaledwie kilka dni. W środę, 01.06.2022, reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz w Lidze Narodów, a jej rywalem będzie Walia. Z całą pewnością będzie to ciekawe spotkanie, bo trener Michniewicz zapewne będzie trenował nowe ustawienia i sprawdzał zawodników, a wyspiarze nie będą się forsować, bo za kilka dni czeka ich ważne starcie w barażach do mundialu!

W BETFAN, który zbiera ostatnio dobre opinie, można zagrać kurs 50.00 na gola Roberta Lewandowskiego. Patrząc na formę Polaka, a także fakt, że Walia nie będzie tutaj “gryzła trawy”, możemy śmiało zakładać, że trafi do siatki. Szczególnie że ostatnio jest bardzo głośno o jego sytuacji w Bayernie, więc ma sporo do udowodnienia. Jak zagrać taki kurs? Zacznijmy od rejestracji konta:

Jak już masz swoje konto, to kolejne kroki, jakie musisz podjąć, są bardzo proste:

  1. Dokonaj depozytu od 55 zł do 600 zł
  2. Zagraj pierwszy kupon za stawkę od 50 zł do 600 zł, by móc skorzystać z kursu 50.00 na Lewandowskiego (nie może to być zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie)
  3. Jeżeli ten zakład nie wejdzie, to BETFAN zwróci Ci 100% stawki do 600 zł
  4. Zagraj zakład na gola Lewego
  5. Musi to być singiel za maksimum 5 PLN

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeżeli Lewandowski trafi gola, to dostaniesz wygraną i bonus na konto główne, a więc nie musisz dodatkowo w żaden sposób obracać środkami. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze