Kurs 50.00 na gola Barcelony z Betisem – odbierz freebet 100 zł od Fuksiarza!

Robert Lewandowski po zdobyciu gola

Już w najbliższą niedzielę FC Barcelona powróci do ligowych zmagań i w meczu La Liga zmierzy się z Betisem! Oficjalny bukmacher ligi hiszpańskiej, a więc Fuksiarz, przy okazji tego starcia zaproponował nowym graczom 100 PLN freebetu za chociażby jedno trafienie Dumy Katalonii w tym spotkaniu. Wszystkie informacje na temat promocji znajdziecie w poniższym tekście, tak więc zapraszam do lektury.

baner na Betis - Barcelona, Fuksiarz

Po zmaganiach pucharowych FC Barcelona powraca do rywalizacji o ligowe punkty i w niedzielnym meczu zmierzy się na wyjeździe z Betisem. Bukmacher Fuksiarz przy okazji tego starcia zaproponował nowym graczom specjalną promocję, w ramach której zgarnąć można aż 100 PLN za bramkę Dumy Katalonii w tym starciu? Jak zarejestrować się w Fuksiarzu i wziąć udział w promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fuksiarz.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto w wysokości minimum 50 PLN.
  4. Postaw swój pierwszy kupon na gola Barcelony z Betisem za dokładnie 2 PLN (tylko kupony SOLO).
  5. Jeżeli zakład okaże się trafiony, Fuksiarz doładuje Twoje konto freebetem w wysokości 100 PLN!
  6. Ponadto zgarniesz kolejne 20 PLN bonusu na obstawienie meczów La Liga!

Chociaż Barcelona ma swoje problemy, to zarówno w meczu z Realem Madryt, jak i w ostatnim spotkaniu Pucharu Króla zdobywała gole. Co więcej, tylko w dwóch ostatnich spotkaniach przeciwko Betisowi, Lewandowski i spółka strzelili w sumie 9 bramek! Wydaje się zatem, że promocja od Fuksiarza jest doskonałą opcją do założenia konta. Powodzenia!

W artykule przedstawiono skrócone warunki udziału w promocji. W przypadku, gdy nie jesteś pewny któregoś punktu, zerknij na pełny regulamin na stronie bukmachera lub napisz do nas!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze