We wtorek, 12.07.2022, o godzinie 18:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe z Karabachem. Będzie to rewanżowe starcie, a te ekipy pierwszy raz zagrały ze sobą przed tygodniem, kiedy to Kolejorz wygrał 1:0. Czy mistrzom Polski uda się utrzymać przewagę i awansować do kolejnego etapu? BETFAN ma bonus w postaci kursu 50.00 na awans Lecha!

baner na mecz karabach - lech
fot. betfan

Kurs 50.00 na awans Lecha Poznań

Lech Poznań jako mistrz Polski będzie miał teraz świetną okazję do powalczenia o awans do kolejnej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Kolejorz pokonał u siebie Karabach 1:0, więc przed rewanżem jest w nieco lepszej sytuacji. Jak mu pójdzie tym razem? Na pewno starcie na wyjeździe nie będzie proste, ale i tak Lech ma spore szanse. Czy mistrzom naszego kraju uda się awansować do kolejnego etapu?

Z okazji tego meczu BETFAN, który ma dobre opinie, postanowił przygotować dla nas specjalny bonus. U tego bukmachera możesz zagrać kurs 50.00 na awans Lecha Poznań. Aby wziąć udział w promocji musisz mieć założone konto, więc jak jeszcze go nie masz, to kliknij poniższy przycisk i ciesz się z prezentów powitalnych!

Jak już masz założone konto (rejestracja musi być w dniach 11.07, godz. 12:00-12.07, godz. 17:59), to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są bardzo proste. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Wpłać min. 55 PLN
  2. Zagraj dowolny kupon za min. 50 PLN
  3. Jeżeli Twój typ nie wejdzie, to dostaniesz od bukmachera zwrot stawki aż do 600 PLN
  4. Zagraj zakład na awans Lecha Poznań po kursie 50.00
  5. Musi to być singiel za maksymalnie 5 PLN

Jeżeli Lech Poznań awansuje, to dostaniesz swoją wygraną na konto główne. Z niego możesz wypłacić środki bezpośrednio na konto bankowe. Pieniądze, za które grasz, muszą pochodzić z konta głównego. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. Każdemu gracz tylko raz może wziąć w tym udział.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze