Kurs 300 na gola Legii Warszawa z FC Midtjylland – bonus 600 zł na 31.08

Paweł Wszołek, Mark Gual

Już w czwartek wieczorem Legia powalczy z Midtjylland o miejsce w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy. Bukmacher Superbet zorganizował specjalną promocję na ten mecz, dzięki której możesz zagrać aż o 600 PLN bonusu. Jakie są warunki tej akcji? Sprawdź to w poniższym artykule.

Legia - Midtjylland Superbet kurs 300,00 banner góra

Bonus 600 PLN za trafiony typ na gola Legii z Midtjylland w Superbet!

Czwartkowy mecz Legii z Midtjylland będzie bezpośrednim starciem o miejsce w fazie grupowej UEFA Europa Conference League. Jedni i drudzy marzą o dostaniu się do tych rozgrywek, a szanse mają podobne, wszak przed tygodniem w Herning padł wynik 3-3, więc do rewanżu oba zespoły przystąpią bez przewagi bramkowej. Jeśli sądzisz, że podopieczni Kosty Runjaicia zdołają w tym meczu zdobyć minimum jednego gola, a nie masz jeszcze konta w Superbet, możesz skorzystać ze specjalnej promocji i zagrać o 600 PLN bonusu! Jak? Sprawdź to poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO za 2 PLN lub więcej, na którym znajdzie się jeden z dwóch zakładów:
  5. Legia strzeli gola: TAK
  6. Legia powyżej 0,5 gola
  7. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN bonusu
  8. Powodzenia!

Jeśli chcesz poznać dokładne szczegóły tej promocji, przeczytaj jej regulamin.

Legia - Midtjylland Superbet kurs 300,00 banner dół

Dlaczego opisana wyżej promocja jest taka korzystna? Ponieważ szanse na to, że Legia strzeli minimum jedną bramkę są bardzo duże, a normalny kurs na taki obrót zdarzeń w Superbet wynosi 1,18. Dzięki tej promocji możesz natomiast zagrać ten typ z kursem 300,00, ponieważ przy grze za 2 PLN walczysz o 600 PLN bonusu. Jeżeli dalej nie założyłeś konta w Superbet, to teraz masz świetną okazję, by to zrobić, a przy okazji zgarnąć spory bonus na dalszą grę! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Wojciech Dobrzynski / Legionisci.com / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze