Kurs 300 na bramkę Polski w meczu z Niemcami!

Robert Lewandowski podczas meczu

Już w najbliższy piątek reprezentacja Polski rozegra spotkanie towarzyskie z zespołem niemieckim, a wielu miłośników piłki nożnej z pewnością zechce obstawić owe starcie! Bukmacher Superbet zaoferował więc specjalną promocję, z której mogą skorzystać nowi gracze, obstawiając bramkę Biało-Czerwonych po kursie 300.00! Wszystkie zasady i szczegóły promocji poniżej.

baner Polska - Niemcy

W najbliższy piątek reprezentacja Polski zmierzy się w ramach meczu towarzyskiego z Niemcami! Jeżeli dotychczas nie korzystaliście z usług bukmachera Superbet, a macie zamiar obstawić zakład w kierunku naszej drużyny, to zdecydowanie warto skorzystać z najnowszej promocji! W jej ramach możecie obstawić zaledwie jedną bramkę Lewandowskiego i spółki po kursie 300.00! Podobnego przelicznika próżno szukać u innych operatorów, a poniżej znajdziecie wszystkie zasady tej oferty:

  1. Rozpocznij rejestrację konta z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Podczas zakładania konta użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta.
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO w historii konta na gola Polski z Niemcami (typ zakładu: Polska strzeli gola – tak lub Polska – liczba goli – powyżej 0.5)
  5. Kupon ten powinien zostać zagrany za dokładnie 2 PLN.
  6. Jeżeli nasza reprezentacja zdobędzie bramkę przeciwko Niemcom, otrzymasz 600 PLN w bonusie!
  7. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.
  8. Powodzenia!

Wydaje się, że grająca u siebie reprezentacja Polski będzie w stanie zagrozić Niemcom, którzy najpewniej wystąpią w mocno zmienionym składzie. Wszak nasi sąsiedzi zachowali czyste konto zaledwie w dwóch z dziesięciu ostatnich gier, a przy okazji trzech z pięciu minionych spotkań bezpośrednich, stać nas było na trafienie przeciwko Niemcom. Jeśli także tym razem wierzycie w taki scenariusz, na pewno warto wykorzystać przedstawioną wyżej promocję i zagrać taki typ po kursie 300.00 w Superbet!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze