Kurs 300.00 na zwycięstwo Manchesteru City w Finale Ligi Mistrzów plus 50 PLN za każdego gola Haalanda

Erling Haaland po wygraniu FA Cup

Już w najbliższą sobotę odbędzie się najbardziej wyczekiwany mecz piłkarski w klubowych rozgrywkach! Mowa tu oczywiście o finale Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan. Przy okazji tego hitu, bukmacher Superbet przygotował niezwykle interesującą propozycję dla nowych graczy, w ramach której obstawicie triumf Obywateli po kursie 300.00, a w dodatku odbierzecie 50 PLN za każde trafienie Haalanda! Ciekawi szczegółów? Zapraszam do sprawdzenia poniższego tekstu.

baner Superbet promo

Zapewne każdy kibic piłki nożnej, jak i miłośnik bukmacherki zechce obstawić coś ciekawego na zbliżający się wielkimi krokami finał Ligi Mistrzów! Piekielnie ciekawą ofertę dla nowych graczy zaproponował bukmacher Superbet. Właśnie u niego będzie można obstawić zwycięstwo faworyzowanych Obywateli po kursie 300.00, a w dodatku odebrać darmowe 50 PLN za każdą bramkę rewelacyjnego Erlinga Haalanda! Jeżeli nie macie więc jeszcze konta w Superbet, to teraz jest idealny moment, by je założyć, a ja poniżej wyjaśniam zasady i szczegóły owej promocji:

  1. Rozpocznij proces zakładania konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty w historii utworzonego konta.
  4. Obstaw pierwszy kupon SOLO na zwycięstwo Manchesteru City w finale (Finał – Zwycięzca – Manchester City).
  5. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  6. Jeżeli Obywatele pokonają Inter, oprócz regularnej wygranej, Superbet wypłaci Ci 600 PLN bonusu, oraz 50 PLN bonusu za każdą bramkę Erlinga Haalanda.
  7. Bonus zostanie wypłacony do 72h po zakończeniu promocji.
  8. Powodzenia w typowaniu!

Biorąc pod uwagę formę Manchesteru City i możliwość wygrania przez Obywateli potrójnej korony, zdaje się, że nie będą mieli oni problemów z pokonaniem Interu. Na dodatek bardzo realne wydają się kolejne trafienia Erlinga Haalanda, który w obecnej kampanii jest nie do zatrzymania i bije kolejne rekordy! Jeżeli macie podobne zdanie, to zdecydowanie warto założyć konto w Superbet i skorzystać z opisanej powyżej promocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze