Kurs 300.00 na dowolny zakład 1X2 w 1. kolejce Serie A

Piłkarze Juve po strzeleniu gola

Już w najbliższy weekend startuje kolejna, elitarna liga piłkarska, a więc włoska Serie A! Na rozkładzie mamy kilka ciekawych spotkań, a bukmacher Superbet z tej okazji wyszedł do nowych graczy z piekielnie ciekawą promocją, z której skorzystać można właśnie obstawiając Serie A! Jeśli więc macie zamiar obstawić swoje typy z kursem 300.00, to zapraszam do sprawdzenia szczegółów w poniższym tekście.

baner na zasilacz Serie A Superbet

Premierowe spotkania Serie A w kampanii 2023/24 zobaczymy już w ten weekend, a więc pomiędzy 18., a 21. sierpnia 2023 roku! Jeżeli dotychczas nie rejestrowaliście się u bukmachera Superbet, to właśnie teraz jest najlepsza okazja do założenia konta i skorzystania z kursu 300.00 na zwycięstwo dowolnej drużyny lub remis! W praktyce stawiając kupon za 2 PLN gracie więc o 600 PLN bonusu, ale wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na wybrane spotkanie 1. kolejki Serie A.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

W pierwszej kolejce Serie A mamy kilku wyraźnych faworytów. Inter Mediolan podejmie u siebie Monzę, Napoli zmierzy się z Frosinone, a AC Milan z Bologną. Finalnie jednak typ, na jaki się zdecydujecie, zależy tylko i wyłącznie od Was! W każdym razie życzę powodzenia i samych wygranych kuponów w ramach opisanej promocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze