Kurs 300.00 na dowolny zakład 1X2 w 1. kolejce Bundesligi

W najbliższy weekend kibiców piłki nożnej czeka cała masa emocji! Do gry wracają wówczas zawodnicy z Włoch, ale także Niemiec! Właśnie na pierwszą kolejkę Bundesligi w kampanii 2023/24 bukmacher Superbet zaproponował specjalną promocję dla nowych graczy! W jej ramach obstawicie wygraną dowolnej drużyny po kursie 300.00, ale więcej na ten temat przeczytacie w poniższym tekście.

baner na zasilacz 1. kolejka Bundesligi 17.08

W najbliższy weekend, a więc już od piątku będziemy mogli znów emocjonować się meczami na niemieckich boiskach! Z tej okazji operator Superbet wyszedł do nowych graczy ze specjalną promocją, w ramach której zagracie zwycięstwo wybranej ekipy lub remis w dowolnym meczu 1. kolejki po kursie 300.00! Jest to więc wyborna okazja do założenia konta i powalczenia o 600 PLN bonusu, ale wszystkie szczegóły przedstawiam poniżej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na wybrane spotkanie 1. kolejki Bundesligi.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

W najbliższy weekend znajdziemy kilka “pewniaczków” na 1. kolejkę Bundesligi! I tak zwycięstwo Bayernu z Werderem po kursie 1.30, czy triumf Borussii Dortmund z FC Koeln po kursie 1.40, zamienić się może na przelicznik w wysokości 300.00 w Superbet! Zachęcam więc do skorzystania z okazji i życzę samych wygranych!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze