Kurs 300.00 na bramkę Anglii lub Hiszpanii w regulaminowym czasie gry w finale Euro U21

Harvey Elliot podczas biegu z piłką

Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał Mistrzostw Europy do lat 21! Zarówno młodzi piłkarze z Anglii, jak i reprezentacja Hiszpanii podczas trwającego turnieju pokazali się ze znakomitej strony, a za kilkadziesiąt godzin dowiemy się, która z ekip sięgnie po zwycięstwo w całym turnieju. Możecie sięgnąć po nie także Wy, obstawiając bramkę jednej lub drugiej ekipy po kursie 300.00 w Superbet! Poniżej opis i wszelkie szczegóły tej promocji.

baner Anglia - Hiszpania U21

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami finału Euro U21, bukmacher Superbet przygotował dla nowych graczy wyśmienicie wyglądającą ofertę powitalną! W jej ramach możecie bowiem zagrać typ na bramkę Anglii lub Hiszpanii w regulaminowym czasie gry i odebrać aż 600 PLN bonusu! Podobnej promocji próżno szukać gdzie indziej, a wszelkie szczegóły znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Anglii lub Hiszpanii w finale Euro U21.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli wybrana przez Ciebie drużyna faktycznie strzeli gola, otrzymasz 600 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Osobiście uważam, że to reprezentacja Anglii ma większe szanse na strzelenie gola. Synowie Albionu na trwającym turnieju nie stracili jeszcze bramki i wygrali każdy mecz, natomiast Hiszpanie nie prezentowali się tak znakomicie w defensywie i nie potrafili w regulaminowym czasie gry zachować czystego konta ze Szwajcarią i dwukrotnie z Ukrainą. Finalnie jednak wybór należy do Was!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze