W niedzielę o godzinie 21:00 rozpoczną się w Hiszpanii derby Madrytu, czyli starcie Atletico z Realem, które zapowiada się na bardzo ciekawe. Ancelotti postawi na zmiany w składzie a Simeone musi zagrać najlepszą 11, więc na pewno kibice nie będą mogli narzekać na nudę. WTotalbecie jest kurs 30.00 na zwycięzcę tego spotkania. Jak go odebrać? O tym piszemy niżej!

baner kurs 30 na atletico lub real

Kurs 30 na Atletico lub Real

El Derbi Madrileno to wyjątkowe spotkania dla kibiców obu ekip, które często są bardzo emocjonujące. Tym razem też tak powinno być, gdyż Królewscy już zdobyli mistrzostwo kraju, ale na pewno nie złożą tutaj broni. Gospodarze z kolei dalej muszą walczyć o utrzymanie miejsca w TOP 4, a do tego jeszcze bezpośrednie spotkanie tych ekip zawsze jest interesujące. Simeone nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, o czym warto pamiętać.

W Totalbecie jest bonus na to spotkanie w postaci kursu 30.00 na zwycięstwo Atletico lub Realu. Trzeba przyznać, że oferta wygląda atrakcyjnie, więc przyjrzyjmy się po kolei rzeczom, które trzeba zrobić, żeby móc zagrać taki zakład. Zacznijmy od rejestracji konta, co możesz zrobić klikając poniższy przycisk. Pamiętaj, żeby wpisać kod ZAGRANIE, bo dzięki temu odbierzesz dodatkowe bonusy!

 

Jak już masz założone konto, to kolejne kroki są bardzo proste, szczególnie że przygotowaliśmy specjalną instrukcję krok po kroku co trzeba zrobić:

  1. Zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać środki na konto (min. 50 PLN, ale pamiętaj, że działa tutaj bonus od depozytu, więc możesz więcej)
  3. Zagraj pierwszy kupon w historii konta za stawkę min 50 PLN – nie może to być zakład przeciwny do typu na Atletico lub Real
  4. Zagraj kupon SOLO na wygraną Atletico lub Realu (tylko zakład na 1 lub 2) z kursem 30
  5. Maksymalna stawka to 4 PLN

Jeżeli zakład wejdzie, to otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkową gotówkę za promocję “KURS 30”. Pieniądze możesz wypłacić na konto bankowe, albo dalej nimi grać i zwiększyć emocje z oglądania tego widowiska!

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze