Już w piątek, 15.07.2022, wraca Ekstraklasa i czeka nas znowu wiele emocji. Spotkaniem inaugurującym sezon będzie starcie Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań. Gospodarze naturalnie są faworytem, ale czy uda się im wykorzystać ich atuty i przekuć je w zwycięstwo? Na pewno będzie to starcie, które warto obejrzeć i obstawić, żeby zwiększyć emocje z oglądania. forBET proponuje nam świetny bonus – kurs 30.00 na wygraną Rakowa. Jak zagrać taki zakład? Więcej o tym dowiesz się niżej!

baner od forbet kurs 30.00 na raków
fot. forbet

Kurs 30.00 na Raków

Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon Ekstraklasy, który rozpocznie się już w piątek, 15.07.2022. Rozgrywki zainauguruje nam mecz Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań, a więc z perspektywy neutralnego kibica dość ciekawe widowisko. W końcu zagrają tutaj wicemistrz Polski i drużyna z Poznania ze sporymi ambicjami. Kibice zdecydowanie nie powinni narzekać na nudę, a jak chcą zwiększyć emocje z oglądania, to mogą zagrać kurs 30.00 na wygraną Rakowa!

Więcej o tym, jak zagrać taki kurs piszemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Pamiętaj jednak, że aby móc w ogóle skorzystać z tej promocji bukmacherskiej musisz mieć założone konto z kodem ZAGRANIE. Jak zarejestrujesz się z poniższego przycisku, to dostaniesz przy okazji specjalne bonusy powitalne, w tym m.in. zakład bez ryzyka do 1200 PLN. Warto to zrobić, bo opinie o forBET są pozytywne w ostatnim czasie i ten operator regularnie przygotowuje ciekawe akcje dla graczy!

Promocja obowiązuje od 14.07, godz. 12:00 do 15.07.2022 godz. 18:00 i w tym czasie musi być założone konto, które będzie brało udział w akcji promocyjnej od forBET. Bonus jest skierowany tylko do nowych graczy tego bukmachera. Jakie są kolejne kroki po rejestracji, jakie musisz zrobić?

  1. Zaloguj się na konto
  2. Zagraj po kursie widocznym w ofercie zakład na wygraną Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań (zakład 1X2)
  3. Zrób to za min. 10 PLN

Jeśli Twój kupon będzie wygrany, to na saldo główne otrzymasz wygraną, a na saldo bonusowe aż 300 PLN. Przed wypłatą środków musisz jeszcze obrócić bonusem jednokrotnie (całą kwotą) na kuponie AKO z min. trzema zdarzeniami. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00, a mnożnik każdego z pojedynczych typów nie powinien być niższy niż 1.20.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze