Dzisiaj będziemy świadkami sporych emocji związanych z finałem Ligi Europy, w którym Eintracht Frankfurt zmierzy się z Rangers. Z całą pewnością będzie to ciekawe widowisko i warto je obejrzeć. W Totalbet można zagrać kurs 30.00 na wygraną jednej lub drugiej ekipy, więc zdecydowanie warto wziąć pod uwagę bonus od tego operatora. Grając z nim zwiększysz emocje z oglądania, a więcej o tym piszemy niżej!

baner kurs 30.00 na finał LE
fot. totalbet

Kurs 30.00 na finał Ligi Europy

Już dzisiaj czeka nas wielki finał Ligi Europy, w którym zawodnicy Eintrachtu Frankfurt zmierzą się z Rangers. Niemiecka ekipa niewątpliwie jest tutaj faworytem, ale to wcale nie oznacza, że może zlekceważyć rywala, ponieważ Rangersi pokazali już, że potrafią zaskakiwać i grają świetny futbol. Z całą pewnością możemy spodziewać się dobrego widowiska i warto zwiększyć emocje z oglądania poprzez obstawianie, a w Totalbet jest bonus z okazji tego spotkania!

U tego bukmachera możesz zagrać kurs 30.00 na wygraną Eintrachtu lub Rangers. Co trzeba zrobić, żeby móc wziąć udział w akcji od tego operatora? To akurat bardzo proste, ale zacznijmy od początku. Najpierw musisz mieć konto, więc załóż je z przycisku poniżej i w ten sposób odbierz pakiet bonusów powitalnych, co też Ci się przyda!

Jak już masz konto, to kolejne kroki są bardzo proste. Kurs 30.00 na wygrana Eintrachtu lub Rangers będziesz mógł zagrać, gdy:

  1. Zaznaczysz zgody marketingowe
  2. Wpłacisz środki na konto
  3. Zagraj kupon SOLO na wygraną Eintracht Frankfurt lub Rangers (tylko zakład na 1 lub 2)
  4. Maksymalna stawka to 4 PLN

Jeżeli zakład wejdzie, to wygrana wpada na konto i możesz wypłacić te środki. Pamiętaj też, że u tego bukmachera możesz zagrać ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 PLN. Jak chcesz go wykorzystać, to najpierw zagraj za min. 50 PLN, a max. 200 PLN kupon AKO z trzema typami, a dopiero później kurs 30.00 na finał Ligi Europy. Jak nie trafisz, to bukmacher zwraca Ci środki!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze