Kurs 25.00 na wygraną Realu lub Atletico? To nie żart! Dokładnie taką promocję mamy dla Was u bukmachera BETFAN! Jeśli jeszcze nie masz tam konta, to zmień to właśnie teraz, ponieważ możesz postawić na zwycięzcę derbów Madrytu po kursie 25.00! Niezależnie od tego, czy postawisz na Real, czy na Atletico, kursy na zwycięstwo zostaną podniesione do 25.00. Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

kurs 25 na real lub atletico

Zasady promocji – jak możesz skorzystać z kursu 25.00?

 1. Aby wziąć udział w promocji, należy założyć 10.12, godz. 10:00 a 12.10, godz. 21:30
 2. Użyj linku rejestracyjnego https://zagranie.com/go/betfan i kodu ZAGRANIE – wymóg konieczny do wzięcia udziału w promocji!
 3. Twoja pierwsza wpłata musi wynosić co najmniej 60 zł.
 4. Postaw na wygraną Realu Madryt lub Atletico maksymalnie 10 PLN.
 5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: możesz dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
 6. Jeśli twój zakład z kursem 25.00 okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto depozytowa i będziesz mógł ją wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
 7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/derbymadrytu25/ – nie ma go w ofercie głównej.
 8. Boost z kursem 25.00 dostępny tylko u nas – nie zwlekaj ani chwili dłużej!

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz wpłacić minimum 60 PLN, a maksymalna stawka na boost to 10 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 50 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie derbów Madrytu z boostem 25.00 po stawce 10. Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz!

Jak najlepiej wykorzystać promocję na starcie Realu lub Atletico?

 1. Załóż nowe konto w okresie trwania promocji z naszego linku: https://zagranie.com/go/betfan i z kodem ZAGRANIE
 2. Wpłać minimum 60 złotych na swoje konto.
 3. Zagraj pierwszy kupon w opcji BETFAN Cashback do 600 złotych bez ryzyka. Jeśli nie wejdziesz otrzymasz zwrot z obrotem 1x.
 4. Następnie zagraj boost za maksymalnie 10 złotych z kursem 25.00. Jeśli boost wejdzie, to środki możesz wypłacić, ponieważ dokonałeś już obrotu pozostałym wymaganym depozytem, a wygrana z niego trafia na konto główne.

kurs 25 na atletico lub real

Wytypuj zwycięzcę meczu Real – Atletico po kursie 25.00!

Derby Madrytu w ostatnich latach wzbudzają ogromne zainteresowanie wszystkich piłkarskich kibiców. Czy Ancelotti i jego piłkarze przechytrzą ekipę Simeone? Teraz zwycięstwo jednych lub drugich możesz wytypować po kursie 25.00! Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tego bonusu? Na początek załóż konto u bukmachera BETFAN z linku: https://zagranie.com/go/betfan i przy rejestracji wpisz kod promocyjny ZAGRANIE. Natomiast zakład dostępny jest tylko i wyłącznie w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/derbymadrytu25/ i jest on skierowany do nowych graczy.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze