Postaw na zwycięstwo Milanu lub Juventusu po kursie 25.00! Dla obu drużyn jest to niezwykle ważne spotkanie i obie ekipy będą walczyły o zwycięstwo, które pozwoli nadal myśleć o Mistrzostwie Włoch. Z tej okazji razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę tego meczu po kursie aż 25.00! Niezależnie od tego, czy postawisz na AC Milan, czy na Juventus, kursy na zwycięstwo zostaną podniesione do 25.00. Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są w tym artykule!

milan juventus kursy 25.00

Zwycięstwo Milanu lub Juve po kursie 25.00!

Jeśli czujesz, że w najbliższej kolejce Serie A ze zwycięstwa będzie cieszyła się którakolwiek z omawianych drużyn i nie masz konta w BETFAN, to teraz jest idealny moment, żeby to zmienić. Tylko teraz możesz postawić na Milan lub Juventus 10 PLN, a ewentualna wygrana wyniesie aż 220 PLN. Wszystko dzięki podniesieniu kursu do 25.00!

 1. Załóż konto pomiędzy 21.01, godz. 10.00 a 23.01, godz. 20.45
 2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linka: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
 3. Dokonaj depozytu na minimum 60 zł.
 4. Postaw maksymalnie 10 PLN na wygraną AC Milan lub Juventusu.
 5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: możesz dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
 6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
 7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/kurs25seriea/. Tylko pod tym linkiem znajduje się kurs 25.00 na wygraną jednej lub drugiej drużyny!
 8. Takiej promocji nie zagwarantuje Ci nikt inny w BETFAN. Boost z kursem 25.00 dostępny tylko u nas!

Jak najlepiej skorzystać z promocji na mecz AC Milan vs Juventus?

 1. Załóż nowe konto w okresie trwania promocji z naszego linku: https://zagranie.com/go/betfan i z kodem ZAGRANIE
 2. Wpłać minimum 60 złotych na swoje konto.
 3. Zagraj pierwszy kupon w opcji BETFAN Cashback do 600 złotych bez ryzyka. Jeśli nie wejdziesz otrzymasz zwrot z obrotem 1x.
 4. Kliknij https://zagranie.com/go/kurs25seriea/ i odbierz podwyższony kurs do 25.00 na Milan lub Juventus!
 5. Następnie zagraj boost za maksymalnie 10 złotych z kursem 25.00. Jeśli boost wejdzie, to środki możesz wypłacić, ponieważ dokonałeś już obrotu pozostałym wymaganym depozytem, a wygrana z niego trafia na konto główne.

milan juventus kurs 25.00

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze