Zbliża się jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie, czyli starcie Borussii z Bayernem. Z tej okazji razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę meczu po kursie aż 25.00! Niezależnie od tego, czy postawisz na Borussię, czy na Bayern, kursy na zwycięstwo zostaną podniesione do 25.00. Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

BVB-vs-Bayern-banner

Zasady promocji – jak możesz skorzystać z kursu 25.00?

 1. Załóż konto pomiędzy 03.12, godz. 10.00 a 04.10, godz. 18.30
 2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linka: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
 3. Dokonaj depozytu na minimum 60 zł.
 4. Postaw maksymalnie 10 PLN na wygraną Borussii lub Bayernu Monachium
 5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: możesz dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
 6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
 7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/zagranie25klassiker/. Tylko pod tym linkiem znajduje się kurs 25.00 na wygraną jednej lub drugiej drużyny!
 8. Takiej promocji nie zagwarantuje Ci nikt inny w BETFAN. Boost z kursem 25.00 dostępny tylko u nas!

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz wpłacić minimum 60 PLN, a maksymalna stawka na boost to 10 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 50 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie Der Klassikera z boostem 25.00 po stawce 10. Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz!

Jak najlepiej wykorzystać promocję na starcie Borussii z Bayernem?

 1. Załóż nowe konto w okresie trwania promocji z naszego linku: https://zagranie.com/go/betfan i z kodem ZAGRANIE
 2. Wpłać minimum 60 złotych na swoje konto.
 3. Zagraj pierwszy kupon w opcji BETFAN Cashback do 600 złotych bez ryzyka. Jeśli nie wejdziesz otrzymasz zwrot z obrotem 1x.
 4. Następnie zagraj boost za maksymalnie 10 złotych z kursem 25.00. Jeśli boost wejdzie, to środki możesz wypłacić, ponieważ dokonałeś już obrotu pozostałym wymaganym depozytem, a wygrana z niego trafia na konto główne.

kurs 25.00 na borussia bayern

Wytypuj zwycięzcę meczu Borussia – Bayern po kursie 25.00!

Na ten mecz czekają praktycznie wszyscy piłkarscy kibice na świecie. Starcia Borussii z Bayernem w ostatnich latach urosły do rangi największych europejskich hitów. Mecze tezawsze są gorące i nie inaczej będzie tym razem. Mało Ci emocji? Teraz możesz je zwiększyć, dzięki promocji kurs 25.00 na zwycięstwo BVB lub Bayernu. Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tego bonusu? Na początek załóż konto u bukmachera BETFAN z linku: https://zagranie.com/go/betfan i przy rejestracji wpisz kod promocyjny ZAGRANIE. Natomiast zakład dostępny jest tylko i wyłącznie w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/zagranie25klassiker/ i jest on skierowany do nowych graczy.

betfan kod promocyjny

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze