Już dzisiaj Polska rozegra swoje pierwsze spotkanie w Lidze Narodów, a jej rywalem będzie Walia. Nasi rodacy podejdą do tego starcia jako faworyci, ale czy uda się im wygrać z wyspiarzami? Na pewno będzie to interesująca rywalizacja i warto ją obstawić, bo w ten sposób zwiększysz emocje z oglądania. W Totalbet jest bonus w postaci kursu 25.00 na Polskę!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 220 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 220 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 25.00 na Polskę!

Przyszedł czas na zgrupowanie reprezentacji Polski, a zespół trenera Michniewicza już dzisiaj rozegra kolejne spotkanie. W Lidze Narodów zmierzy się z Walią, czyli rywalem o podobnym potencjale, a także możliwościach. Warto podkreślić, że nasi rodacy to faworyci, bo na pewno wyspiarze nie będą chcieli się forsować, ale to wcale nie oznacza, że mogą zlekceważyć rywali. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, bo wyjdziemy na boisko w optymalnym składzie, co już zresztą zapowiedział trener Michniewicz.

W Totalbet jest bonus przygotowany specjalnie na to spotkanie. U tego bukmachera możesz zagrać kurs 25.00 na wygraną Polski. Aby wziąć udział w akcji musisz jednak mieć założone konto, a jak go jeszcze nie posiadasz, to zarejestruj się klikając poniższy przycisk, bo w ten sposób odbierzesz dodatkowe prezenty powitalne!

Jak już zarejestrujesz się, to kolejne kroki, jakie musisz zrobić, są bardzo proste. W poniższej instrukcji opisaliśmy cały proces, bo przy okazji zgarniesz dodatkowe bonusy!

  1. Zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt (pamiętaj, że dostaniesz bonus 100% od wpłaty do aż 5 000 PLN)
  3. Zagraj kupon SOLO na wygraną Polski
  4. Maksymalna stawka to 4 PLN

Jeżeli zakład wejdzie, to otrzymasz normalną wygraną z kuponu, a także osobno bonus w postaci gotówki w wysokości 100 PLN (kurs 25.00 * stawka 4 PLN). Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa promocja dla nowych graczy!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze