Kurs 200,00 na zwycięstwo Polski z Mołdawią + 100 PLN za Superprzewagę!

Piotr Zieliński

W niedzielę na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentacja Polski podejmie Mołdawię w meczu eliminacji Euro 2024. Przy okazji tego starcia bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której będziesz mógł zagrać o 400 PLN bonusu. Co trzeba zrobić, by zgarnąć takie dodatkowe środki? Sprawdź to, czytając poniższy artykuł.

Superbet Polska - Mołdawia mały banner

Bonus 400 PLN za trafiony typ na wygraną Polski z Mołdawią z Superbet i 100 PLN za SuperPrzewagę!

Niedzielny mecz Biało-Czerwonych przeciwko Mołdawii to niezwykle ważne starcie dla naszej reprezentacji. Po czwartkowej wygranej z Wyspami Owczymi i porażce Czechów z Albanią, podopieczni trenera Michała Probierza muszą wygrać nadchodzący pojedynek, by w listopadzie rozegrać bezpośredni mecz z Czechami o awans na przyszłoroczne Euro. Jeśli wierzysz, że Polska stanie na wysokości zadania i zdoła zrewanżować się za zanotowaną w czerwcu porażkę, możesz skorzystać z kursu 200,00 na wygraną Polski z Mołdawią. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, załóż je zgodnie z poniższą instrukcją i skorzystaj z promocji!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO zawierający typ na wygraną Polski z Mołdawią
  5. Minimalna kwota kuponu = 2 PLN
  6. Jeżeli Polska pokona rywala, otrzymasz 400 PLN w formie bonusu
  7. Kolejne 100 PLN dostaniesz, gdy w meczu zajdzie SuperPrzewaga, czyli minimum dwubramkowe prowadzenie któregoś z zespołów

Sprawdź regulamin promocji, jeśli chcesz poznać jej dokładne szczegóły.

Superbet Polska - Mołdawia duży banner

Nie zdążyłeś założyć jeszcze konta w Superbet? Opisana wyżej promocja jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na wygraną Polski w nadchodzącym meczu przed własną publicznością są bardzo duże! W zwykłej ofercie Superbet kurs na takie zdarzenie wynosi 1,22, a korzystając z promocji, grasz je z kursem 200,00! Zachęcam zatem do założenia konta z naszym kodem i walki o 400 PLN bonusu + 100 za SuperPrzewagę. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze