Kurs 200 na Raków z Karabachem od Superbet

Łukasz Zwoliński

W środę wieczorem odbędzie się rywalizacja Rakowa z Karabachem Agdam w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA. Dla mistrzów Polski będzie to okazja na postawienie kolejnego kroku w kierunku tych elitarnych rozgrywek. Przy okazji tego starcia Superbet przygotował promocję dla nowych graczy, dzięki której będziesz miał szansę zgarnąć 400 PLN bonusu. Szczegóły oferty znajdziesz w poniższym artykule.

Raków - Qarabag duży banner Superbet

Bonus 400 PLN za trafny typ na wygraną Rakowa z Karabachem Agdam w Supebet

W środę o 20:15 będziemy świadkami niezwykle emocjonującego starcia, w którym mistrz Polski, Raków Częstochowa zmierzy się z Karabachem Agdam. Drużyna z Kazachstanu polskim drużynom dała się we znaki dość mocno, bowiem to ona w ubiegłym sezonie pokonała Lecha aż 5-2 w dwumeczu 1. rundy eliminacji LM, zaś w kampanii 2020/21 wyeliminowała Legię u progu bram Champions League, czyli w ostatniej rundzie eliminacyjnej. Przed Rakowem zatem szansa na przełamanie serii kiepskich występów polskich drużyn z tym rywalem. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, a sądzisz, że Raków zdoła pokonać swojego rywala, masz szasnę obstawić taki zakład z kursem, który wynosi aż 200,00. Co należy zrobić?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Rakowa z Karabachem
  5. Chodzi o typ „1” z oferty przedmeczowej
  6. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  7. Jeśli Raków wygra, na Twoje saldo bonusowe trafi 400 PLN
  8. Powodzenia!
Raków - Qarabag banner Superbet

Jeżeli nie zdążyłeś jeszcze założyć konta w Superbet, to teraz masz doskonałą okazję, by to zrobić i zagrać o 400 PLN bonusu! Wystarczy, że po założeniu konta zagrasz singla na zwycięstwo Rakowa. Jeżeli trafisz, to na Twoje saldo bonusowe trafi wspomniany bonus, z którego będziesz mógł skorzystać, grając dalsze typy! Gorąco zachęcam do rejestracji, wzięcia udziału w promocji i życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Grzegorz Misiak / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze