Kurs 200.00 za gola Sevillii lub Romy w regulaminowym czasie gry!

Erik Lamela

Już w środę w Budapeszcie zostanie rozegrany finał Ligi Europy UEFA, w którym zmierzą się zespoły Sevilli oraz Romy. Przy okazji tego starcia bukmacher Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy, w której czeka na Ciebie 400 PLN bonusu. Jak skorzystać z takiej oferty i jakie są jej warunki? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł.

Bonus 400 PLN za trafny typ na gola Sevilli lub Romy w finale Ligi Europy od Superbet!

Zarejestruj się w Superbet z linku

  1. Załóż konto w Superbet z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt
  3. Jako pierwszy kupon zagraj singla, na którym będzie znajdował jeden z czterech zakładów: Sevilla strzeli gola: TAK, Roma strzeli gola: TAK, Sevilla powyżej 0,5 gola lub Roma powyżej 0,5 gola
  4. Stawka kuponu = 2 PLN
  5. Jeśli uda Ci się trafnie wytypować, otrzymasz 400 PLN na saldo bonusowe
  6. Grasz więc z kursem 200,00!

Finał Ligi Europy 2022/23 zapowiada się niezwykle emocjonująco i wyrównanie, ponieważ zmierzą się w nim dwa mocne zespoły, które znają smak tryumfu w europejskich pucharach. Sevilla to bowiem specjalista od rozgrywek Ligi Europy, a wcześniej Pucharu UEFA, który od 2006 roku aż sześciokrotnie zdobywał to trofeum. Giallorossi natomiast w ubiegłym sezonie wygrali pierwszą edycję Ligi Konferencji Europy, a teraz mają szansę zatryumfować o jeden szczebel wyżej. Przy okazji tego starcia bukmacher Superbet zorganizował niezwykle atrakcyjną promocję dla nowych graczy. Na czym ona polega?

Zarejestruj się z naszym kodem, zagraj singla na minimum jednego gola którejś z ekip i zgarnij 400 PLN bonusu w przypadku trafienia! Jeśli masz przeczucie, która z drużyn zdoła skierować piłkę do siatki rywala minimum raz w regularnym czasie gry, zagraj taki typ i powalcz o wysoki bonus! W praktyce zagrasz po kursie 200,00 i to bez podatku! Powodzenia!

Finał LE Superbet mały banner

Obrazek w tle: fot. pressinphoto/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze