Kurs 200.00 za gola Polski w finałach barażów z Walią

Bonus Superbet na gola Polski

Czas na ostatnie starcie w walce o awans na Euro 2024. Rywalem Polaków będą Walijczycy, którzy u siebie są niezwykle mocni. Mimo to szanse rozkładają się równo i jeżeli Biało-Czerwoni zagrają na najwyższym poziomie, to mają duże szanse na grę w finałach mistrzostw. Z okazji tego starcia Superbet przygotował interesującą promocję powitalną. Więcej na jej temat znajdziesz nieco niżej.

Superbet bonus 400 PLN za gola Polaków

Bonus 400 PLN za gola reprezentacji Polski w starciu z Walią od Superbet!

Wystarczy, że założysz konto z kodem promocyjnym, spełnisz warunki promocji, i obstawisz, że Polska strzeli gola w meczu z Walią. Jeśli tak się stanie, to w zamian czeka na Ciebie 400 PLN bonusu. Z taką ofertą do nowych graczy wychodzi Superbet! A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z kodem ZAGRANIE400. Link do aktywacji promocji na mecz Walia – Polska
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać premierowy depozyt o wartości minimum 50 PLN
  4. Postaw zakład SOLO na gola reprezentacji Polski w starciu z Walią
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. W przypadku gola Biało-Czerwonych otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN!
  7. Więcej informacji na temat tej akcji znajdziesz w regulaminie promocji
Kupon Superbet na Polskę

Zarówno Polacy, jak i Walijczycy postrzelali w półfinałowych starciach barażowych. Biało-Czerwoni wbili Estonii 5 goli, natomiast Walia wygrała z Finlandią 4:1. We wtorek należy się spodziewać dużo bardziej wyrównanego pojedynku. W 5 z 8 ostatnich bezpośrednich meczów wpadały maksymalnie 2 gole. Mimo to warto zaznaczyć, że każdy z 6 pojedynków H2H wygrywali Polacy. I dlatego jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, a chciałbyś obstawić ten mecz, to warto przejść przez rejestrację z kodem promocyjnym i skorzystać z promocji tego bukmachera. Mianowicie – po spełnieniu wymogów – jeżeli Polacy strzelą gola Walijczykom, to otrzymasz dodatkowe 400 PLN!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze