Kurs 200.00 na zwycięzcę meczu Chorwacja – Włochy w LVBET!

Już w poniedziałek poznamy ostateczny układ grupy śmierci na Euro 2024! W ostatnim starciu zmagań w grupie C reprezentacja Chorwacji zagra z Włochami, a nowi gracze w LVBET będą mieli okazję obstawić wynik tego starcia po specjalnym kursie 200.00! Wszystko o warunkach i zasadach takiej promocji w poniższym tekście – zachęcam więc do sprawdzenia.

baner na Chorwacja - Włochy LVBET

LVBET na obecny moment nie należy do ścisłej czołówki najbardziej popularnych bukmacherów, a wielka szkoda! Jeżeli Wy dotychczas nie otwieraliście swojego konta u tego operatora, to wykorzystując nasz kod promocyjny LVBET będziecie mogli skorzystać ze specjalnej promocji i obstawić wygraną Włochów lub Chorwatów po kursie 200.00! W jaki dokładnie sposób działa taka akcja promocyjna?

  1. Rozpocznij rejestrację w LVBET z następującego linku -> https://zagranie.com/goto/lvbet/?profile=Offers&subprofile=promo3
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości minimum 20 PLN.
  4. Za dokładnie 1 PLN obstaw zwycięstwo Chorwacji lub Włoch w poniedziałkowym meczu fazy grupowej Euro 2024.
  5. Jeżeli Twój zakład okaże się wygrany, LVBET wypłaci Ci aż 200 PLN w formie bonusu!
  6. W praktyce grasz zatem po kursie 200.00!

Rywalizacja Chorwacji z Włochami zapowiada się naprawdę znakomicie, a wskazanie faworyta w tej batalii nie należy do łatwych zadań. Mimo wszystko w nieco lepszej formie wydają się być Włosi, którzy mają na swoim koncie 3 oczka. Modrić i spółka dotychczas zainkasowali tylko 1 oczko po remisie z Albanią. Polecam skorzystać więc z promocji w LVBET i zagrać zakład na swojego faworyta po specjalnym kursie 200.00! W wolnej chwili możecie również zerknąć na nasze wszystkie typy na Euro 2024. Powodzenia!

Analizę i typy na Chorwacja – Włochy odnajdziesz już na Zagraniu!

Typerze! W artykule przeczytałeś jedynie o skróconych zasadach wzięcia udziału w promocji od LVBET. Jeśli masz wątpliwości co do jej działania, zerknij koniecznie na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze