Kurs 200.00 na zwycięstwo Manchesteru City w meczu z Brighton!

Bonus 400 PLN za zwycięstwo City z Brighton

Sporo emocji czeka fanów angielskiej piłki w środowy wieczór. Mianowicie naprzeciw siebie stanie ekipa z czołówki tabeli – Brighton, a także świeżo upieczony mistrz kraju – Manchester City. Faworytem spotkania są oczywiście przyjezdni, jednak nie należy skreślać gospodarzy. A z okazji tego pojedynku Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Jeśli chciałbyś poznać jej warunki, to szczegółowy opis znajdziesz poniżej. 

Bonus 400 PLN za zwycięstwo City z Brighton

Bonus 400 PLN za zwycięstwo Manchesteru City z Brighton od Superbet!

Nadchodzący pojedynek pomiędzy tymi zespołami powinien stać na naprawdę wysokim poziomie. W końcu na placu boju zmierzą się drużyny z czołówki angielskiej Premier League. I choć goście mają zapewniony tytuł, to mimo wszystko można oczekiwać wyrównanego starcia. A z tej okazji mogą skorzystać również nowi gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta w Superbet. Wystarczy przejść przez rejestrację, a także wpisać kod promocyjny, aby otrzymać dostęp do kursu 200.00 za zwycięstwo Manchesteru City. Co jeszcze trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  3. Postaw zakład na zwycięstwo Manchesteru City z Brighton z oferty klasycznej
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  5. W przypadku wygranej ekipy Guardioli otrzymasz dodatkowe 400 PLN bonusu
  6. W celu wypłaty przyznanych środków należy dokonać trzykrotnego obrotu stawką po kursie całkowitym minimum 1.80 i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze