Kurs 200.00 na zwycięstwo Bayeru Leverkusen z Fortuną Dusseldorf!

Bonus Totalbet na zwycięstwo Leverkusen

W najbliższą środę poznamy drugiego finalistę Pucharu Niemiec. Do walki półfinałowej stanie jedna z najlepiej grających ostatnio drużyn w Europie, czyli Bayer Leverkusen, naprzeciw którego stanie 3. drużyna drugiego poziomu rozgrywkowego. Nie powinno więc dziwić, że murowanym faworytem do awansu są gospodarze. A z okazji tego spotkania Totalbet przygotował specjalną akcję promocyjną. Szczegóły tego bonusu znajdziesz nieco niżej!

Kurs 200 na wygraną Bayeru z Fortuną

Kurs 200.00 na zwycięstwo Bayeru Leverkusen z Fortuną Dusseldorf od Totalbet!

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Totalbet, a chciałbyś obstawić wygraną Bayeru Leverkusen, to warto rozważyć opcję przygotowaną właśnie przez tego operatora. Mianowicie po rejestracji z kodem promocyjnym i spełnieniu wymogów, możesz liczyć na dodatkowe 176 PLN! Wystarczy, że podopieczni Xabiego Alonso wygrają swój półfinałowy pojedynek z niżej notowanym rywalem. A co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Totalbet z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji na mecz Bayer Leverkusen – Fortuna Dusseldorf
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO z typem na wygraną Bayeru Leverkusen w półfinale DFB Pokal
  4. Stawka kuponu to dokładnie 1 PLN
  5. Jeżeli Aptekarze zwyciężą, otrzymasz 176 PLN w gotówce!
Kupon Totalbet na wygraną Bayeru Leverkusen

Jeżeli dalej nie jesteś pewny w jaki sposób skorzystać z opisanej akcji promocyjnej, to zachęcam do zapoznania się z regulaminem bonusu dostępnym na stronie internetowej Totalbet!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze