Kurs 200.00 na zwycięstwo Barcelony z Las Palmas!

Bonus na wygraną Barcy od Totalbet

W sobotni wieczór do walki o kolejne punkty w hiszpańskiej La Liga stanie FC Barcelona i beniaminek z Las Palmas. Murowanym faworytem są bukmacherzy, którzy powinni dopisać do swojego konta kolejny komplet punktów. A z okazji tego pojedynku Totalbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy, oferując kurs 200.00 na zwycięstwo ekipy Xaviego. Szczegóły na temat tego, jak skorzystać z akcji znajdziesz poniżej!

Bonus 176 PLN za wygraną Barcy od Totalbet

Kurs 200.00 na zwycięstwo Barcelony z Las Palmas od Totalbet!

W Totalbet każdy z nowych graczy może liczyć na dodatkową gotówkę na start. Mianowicie bukmacher ten oferuje boost kursowy (200.00) na zwycięstwo FC Barcelony w starciu z Las Palmas. Wystarczy, że podczas zakładania konta wpiszesz odpowiedni kod promocyjny, a także spełnisz wymogi postawione przez tego operatora. Jeżeli Barca zwycięży, to w zamian możesz liczyć na 176 PLN w gotówce (po odjęciu podatku). Szczegóły akcji promocyjnej Totalbet znajdziesz w poniższej instrukcji. Oto ona:

  1. Załóż konto w Totalbet z kodem ZAGRANIE. Link do aktywacji promocji na mecz Barcelona – Las Palmas
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe
  3. Postaw pierwszy w historii konta zakład SOLO na zwycięstwo Barcelony
  4. Stawka kuponu to 1 PLN
  5. Jeżeli Duma Katalonii zwycięży, otrzymasz dodatkowe 176 PLN w gotówce!
Totalbet kupon Barcelona - Las Palmas

Gdybyś miał wątpliwości co do powyższej promocji, możesz zajrzeć jeszcze do regulaminu akcji na stronie internetowej Totalbet.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze