Kurs 200.00 na wygrany zakład na zwycięzcę Finału Ligi Konferencji

Declan Rice

Już w środę wieczorem odbędzie się finał Ligi Konferencji, w którym zagrają ze sobą Fiorentina oraz West Ham. Specjalnie na okoliczność tego starcia bukmacher Superbet przygotował promocję dla nowych graczy. W jej ramach możesz obstawić typ na tryumfatora rozgrywek po kursie 200,00. Jesteś ciekaw, jak zagrać tak wysoki kurs? Szczegóły dostępne są w poniższym tekście!

 

Superbet finał LKE banner

 

Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę Finału Ligi Konferencji w Superbet!

Zarejestruj się w Superbet z linku

  1. Zarejestruj się z kodem ZAGRANIE
  2. Jako pierwszy kupon to założeniu konta zagraj singla, który zawiera typ na zwycięstwo Fiorentiny lub zwycięstwo West Hamu w finale Ligi Konferencji
  3. Chodzi o zakład uwzględniający ewentualną dogrywkę i rzuty karne, nie zaś rynek 1X2
  4. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
  5. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus 400 PLN
  6. Powodzenia!

Rozgrywany w środowy wieczór finał Ligi Konferencji Europy, czyli trzeciego co do ważności europejskiego trofeum klubowego wzbudza spore emocje oraz zainteresowanie. Rozgrywki te, mimo że są dość młode, ponieważ w tym sezonie odbywa się dopiero ich druga edycja, swoim prestiżem niewiele ustępują Lidze Europy, a ich obsada jest naprawdę mocna. Dostać się do finału nie jest więc łatwo i przed Fiorentiną oraz West Hamem bardzo trudne i emocjonujące spotkanie. Jeśli masz ochotę poczuć jeszcze większy dreszczyk emocji, a przy okazji masz swoje typy na ten mecz, możesz skorzystać z promocji dla nowych graczy, którą specjalnie na to spotkanie przygotował Superbet!

Zarejestruj się z użyciem naszego kodu promocyjnego i zagraj kupon SOLO, na który znajdzie się typ na zwycięstwo Fiorentiny lub zwycięstwo West Hamu w finale Ligi Konferencji. Jeżeli zagrany przez Ciebie zakład okaże się trafiony, w nagrodę otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN, który może posłużyć Ci w dalszym obstawianiu! Jeżeli masz przeczucie, kto sięgnie po puchar Ligi Konferencji Europy, a przy okazji nie masz konta w Superbet, to nie czekaj i weź udział w promocji!

Superbet finał LKE mały banner

 

Obrazek w tle: fot. SPP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze