Kurs 200.00 na wygrany zakład na zwycięstwo Igi Świątek w finale Roland Garros 2023!

Świątek - Muchova bonus 400 PLN

Bonus 400 PLN za zwycięstwo Świątek w finale French Open w Superbet!

Zarejestruj się w Superbet z linku

  1. Wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać minimum 50 PLN na depozyt
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO na zwycięstwo Świątek z Muchovą
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  5. W ramach nagrody otrzymasz 400 PLN na saldo bonusowe
  6. W celu wypłaty należy dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 1.80 i kursem pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30

Czas na wielki finał French Open. W ostatnim starciu, a tym samym w walce o obronę tytułu zobaczymy Igę Świątek. Liderka światowego rankingu zmierzy się z 43. rakietą – Karoliną Muchovą. Czeszka niespodziewanie wyeliminowała Arynę Sabalenkę, która tak naprawdę jako jedyna jest w stanie zatrzymać na ten moment Polkę. Czy ta sztuka powiedzie się czeskiej zawodniczce? Tego dowiemy się w sobotę. Teraz natomiast warto zwrócić uwagę na Superbet, który oferuje bonus na to spotkanie. Więcej na ten temat znajdziesz poniżej.

Z okazji nadchodzącego finału wielkoszlemowego French Open bukmacherzy przygotowali kilka ciekawych bonusów. W końcu to właśnie Iga Świątek jest murowaną faworytką do zwycięstwa i dlatego też operatorzy przygotowali coś specjalnego. Jedną z promocji otrzymają nowi typerzy w Superbet. Wystarczy spełnić kilka podstawowych wymogów, aby otrzymać boost kursowy 200.00 na wygraną Polki. Więcej informacji na temat tej akcji promocyjnej znajdziesz obok.

Bonus 400 PLN za wygraną Igi od Superbet
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze