Kurs 200.00 na wygraną Wisły Kraków z Polonią Warszawa!

Dawid Szot

W niedzielne popołudnie w Warszawie ekipa Polonii podejmie Wisłę Kraków w meczu 1. ligi. Przy okazji tego pojedynku bukmacher Superbet zorganizował specjalną promocję dla nowych graczy. Na czym ona polega? Co można w ten sposób zyskać? Przeczytaj poniższy tekst i poznaj szczegóły!

Polonia - Wisła Superbet boost

Bonus 400 PLN za trafiony typ na wygraną Wisły Kraków w meczu Polonią Warszawa w Superbet!

Niedzielna wyjazdowa rywalizacja Białej Gwiazdy z Polonią Warszawa będzie okazją do zanotowania pierwszego w tym sezonie kompletu ligowych punktów. Wisła zremisowała bowiem z Górnikiem Łęczna 2-2 czym sprawiła spore rozczarowanie swoim fanom. Piłkarze oraz trener Radosław Sobolewski liczą zatem, że uda im się zdobyć komplet punktów w 2. kolejce przy okazji wyjazdowego meczu z Polonią Warszawa. Jeśli masz przeczucie, że misja ta się powiedzie, możesz zagrać typ na wygraną Wisły z kursem 200,00 w ramach specjalnej promocji Superbet. Jak to działa?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj typ na zwycięstwo Wisły z Polonią Warszawa
  5. Chodzi o typ „2” z oferty przedmeczowej
  6. Jeśli Biała Gwiazda wygra, otrzymasz 400 PLN w formie bonusu
  7. Powodzenia!

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, sprawdź regulamin promocji.

Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, to dzięki opisanej wyżej promocji możesz zagrać o 400 PLN bonusu! Tak wysoki bonus z pewnością okaże się przydatny do dalszego typowania. Zachęcam zatem do założenia konta z naszym kodem w Superbet i wzięcia udziału w promocji. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Krzysztof Porebski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze