Kurs 200.00 na wygraną Ukrainy lub Belgii!

Kurs 200.00 na wygraną Ukrainy lub Belgii

W trzeciej kolejce Euro 2024 dojdzie do starcia Ukraina – Belgia. Bardzo ciekawą propozycję na to spotkanie przygotował bukmacher LVBET. Wskazując zwycięzcę tego pojedynku można sporo zarobić! Wyjaśniamy szczegóły akcji LVBET.

Bukmacher LVBET nie należy do ścisłej czołówki bukmacherów funkcjonujących w Polsce, w związku z czym być może niektóre osoby nie wiedzą o atrakcyjnych promocjach tego operatora. Kolejna godna uwagi propozycja została wdrożona w kontekście meczu Euro 2024 Ukraina – Belgia. Można naprawdę sporo zyskać!

Wykorzystując nasz kod promocyjny LVBET będziecie mogli skorzystać ze specjalnej promocji. Chodzi o możliwość obstawienia triumfu Ukraińców lub Belgów po kursie… 200.00. Na czym dokładnie polega ta akcja promocyjna? Wyjaśniamy poniżej.

Kurs 200.00 na zwycięzcę meczu Euro 2024

Promocja jest skierowana do osób, które nie mają jeszcze konta na LVBET. Jak postępować krok po kroku, by zyskać bonus?

  1. Rozpocznij rejestrację w LVBET z następującego linku: https://zagranie.com/goto/lvbet/?profile=Offers&subprofile=promo2
  2. Podczas rejestracji użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj premierowej wpłaty na swoje konto w wysokości co najmniej 20 zł.
  4. Dokładnie za 1 PLN obstaw wygraną Ukrainy lub Belgii.
  5. Jeżeli twój typ okaże się trafny, bukmacher wypłaci aż 200 PLN w formie bonusu.
  6. W praktyce grasz więc po kursie na poziomie 200.00!

Pełen regulamin dostępny jest na stronie promocji.

Pojedynek Ukraina – Belgia dojdzie do skutku 26 czerwca 2024 roku o godz. 18:00. Choć wyraźnym faworytem są Belgowie, to drużyna narodowa Ukrainy na pewno tanio skóry nie sprzeda. Zanosi się na interesującą konfrontację.

Belgowie zajmują drugie miejsce w grupie E. Do tej pory raz wygrali i raz przegrali. Identyczne wyniki notowali Ukraińcy, jednak oni – z uwagi na gorszy bilans bramkowy – zajmują ostatnią lokatę we wspomnianej grupie.

Ukraina udział w tych mistrzostwach rozpoczęła od bolesnej porażki w starciu z Rumunami. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0:3. Następnie ukraiński zespół pokonał Słowację 2:1.

Jeżeli zaś chodzi o Belgię, to ta drużyna na “dzień dobry” niespodziewanie przegrała ze Słowacją 0:1. W drugim starciu Belgowie cieszyli się już z triumfu 2:0. Takim rezultatem pokonali Rumunów.

Summa summarum wszystkie zespoły w grupie E mają po trzy punkty. To oznacza, że mecze ostatniej kolejki fazy grupowej będą arcyciekawe. W tej grupie może zdarzyć się totalnie wszystko! W ciemno można zakładać, że nikt nie będzie odstawiać nogi. Najmniejszy błąd może oznaczać koniec udziału w Euro 2024!

fot. Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze