Kurs 200.00 na wygraną Rakowa z Florą od Superbet!

John Yeboah

W nadchodzący wtorek drużyna mistrzów Polski, Raków Częstochowa zagra rewanżowe spotkanie z Florą Tallinn w ramach 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Superbet, jesteś graczem, który może skorzystać ze specjalnej promocji i zagrać o 400 PLN bonusu! Jak to możliwe? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, na czym polega promocja od Superbet.

Flora - Raków Superbet duży banner

Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Rakowa z Florą w Superbet!

Zarejestruj się w Superbet z linku

  1. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt
  3. Zagraj za minimum 2 PLN kupon SOLO, na którym znajdzie się typ na wygraną Rakowa (rynek 1X2, typ: 2)
  4. Chodzi o zakład z oferty prematch
  5. Jeśli trafisz, na Twoje saldo bonusowe trafi 400 PLN bonusu
  6. Przy grze za 2 PLN, obstawiasz w praktyce po kursie 200,00 i to bez podatku!
  7. Powodzenia!

Rozgrywany w najbliższy wtorek wyjazdowy mecz Rakowa z Florą będzie okazją do postawienia kolejnego kroku w kierunku awansu do Ligi Mistrzów. Rozgrywki te dla polskich klubów stanowią swoistą ziemię obiecaną, a awans do nich postrzegany jest w kraju w kategoriach ogromnego sukcesu. W pierwszej odsłonie dwumeczu z mistrzami Estonii podopieczni Dawida Szwargi pokonali rywali 1-0, więc z pewnością będą chcieli przypieczętować awans i ponownie wygrać. Jeśli masz przeczucie, że misja ta zakończy się dla Rakowa powodzeniem, możesz skorzystać ze specjalnej promocji dla nowych graczy, którą przygotował Superbet.

Nie masz jeszcze konta u tego operatora? Załóż je z wykorzystaniem naszego kodu, obstaw pierwszy kupon, na którym znajdzie się zakład na zwycięstwo Rakowa z Florą i odbierz aż 400 PLN bonusu, jeśli trafisz! Prawdopodobieństwo tego, że mistrzowie Polski zdołają pokonać drużynę ze stolicy Estonii są spore, więc kurs 200,00 stanowi niezwykle korzystną ofertę, z której po prostu wypada skorzystać. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, weź udział w opisanej promocji i graj o 400 PLN ekstra!

Flora - Raków Superbet mały banner

Obrazek w tle: fot. Marcin Bulanda / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze