Kurs 200.00 na wygraną Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań

Fran Tudor

W sobotę dojdzie do starcia Rakowa z Wartą w ramach 3. kolejki Ekstraklasy. Przy okazji tego pojedynku bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, w ramach której możesz zagrać typ po kursie 200,00! Jak uzyskać tak wysoki przelicznik? Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź!

Bonus 400 PLN za trafiony typ na wygraną Rakowa z Wartą w Superbet!

Starcie mistrzów Polski z Wartą Poznań to dla ekipy Dawida Szwargi okazja do zanotowania kolejnego ligowego zwycięstwa. W 1. serii gier Raków wygrał bez większych problemów 3-0 z Jagiellonią, zaś przed tygodniem skorzystał z możliwości przełożenia ligowego meczu, więc miał wolne. Jeżeli uważasz, że Raków zdoła uzyskać komplet punktów w tym starciu, możesz zagrać taki typ po kursie 200,00 dzięki specjalnej promocji w Superbet! Jak to działa?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj typ na wygraną Rakowa z Wartą w kuponie SOLO
  5. Musi być to typ „1” z oferty przedmeczowej
  6. Minimalna stawka kuponu wynosi 2 PLN
  7. Jeśli wygrasz, otrzymasz 400 PLN bonusu!
Raków - Warta kurs 200,00 Superbet banner

Chcesz poznać dokładne szczegóły promocji? Przeczytaj jej regulamin.

Oferta ta jest niezwykle korzystna, ponieważ szanse na to, że Raków zdoła ograć Wartę są dość duże, a do wygrania jest tutaj aż 400 PLN bonusu! Kwota kuponu, która bierze udział w promocji to zaledwie 2 PLN, więc ryzykujesz naprawdę niewiele, a do zyskania masz bardzo duży bonus, który przyda się na dalsze typowanie. Zachęcam więc do skorzystania z promocji i życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Tomasz Folta / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze