Kurs 200.00 na wygraną Manchesteru City z Evertonem w Totalbet!

Ruben Dias po wygranym meczu

W najbliższą sobotę Manchester City postara się o 10. z rzędu zwycięstwo, a rywalami mistrzów Anglii będą zawodnicy Evertonu. Przy okazji tego starcia bukmacher Totalbet zaproponował nowym graczom piekielnie ciekawą promocję, w ramach której zgarnąć można aż 176 PLN w gotówce za zwycięstwo Obywateli! Więcej szczegółów i informacji o takiej promocji w poniższym tekście.

baner na City - Everton, Totalbet

Manchester City jest zdecydowanym faworytem najbliższego meczu z Evertonem. Jeżeli również spodziewacie się zwycięstwa Obywateli, to przy tej okazji warto założyć konto u bukmachera Totalbet. Umożliwia on bowiem zagranie triumfu mistrzów Anglii i zgarnięcie 176 PLN w gotówce za poprawny zakład! Więcej informacji i instrukcja wzięcia udziału w takiej promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Totalbet i w formularzu koniecznie użyj kodu ZAGRANIE.
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto i zagraj pierwszy kupon, który objęty będzie promocją bez ryzyka.
  4. Stawka pierwszego kuponu musi wynieść 50-200 PLN i mogą się na nim znaleźć maksymalnie 3 typy.
  5. Zagraj drugi kupon na zwycięstwo Manchesteru City z Everton za maksymalnie 1 PLN.
  6. Jeżeli City wygra z Evertonem, otrzymasz od Totalbet 200 PLN (minus podatek) na konto główne!
  7. W przypadku wątpliwości zerknij na pełny regulamin promocji.

Większość bukmacherów przy okazji tego rodzaju promocji proponuje bonusy, a nie gotówkę. W tym przypadku blisko 200 PLN można od razu wypłacić na konto bankowe, w związku z czym promocja wydaje się naprawdę wyborna! Obywatele są po wygraniu 9 spotkań z rzędu i zbliżyli się do Liverpoolu na dystans 2 punktów. Regularne kursy na wygraną City z Evertonem wynoszą obecnie około 1.20, tak więc warto założyć konto w Totalbet i dać sobie szansę na zgarnięcie 176 PLN w gotówce! Powodzenia!

Artykuł nie stanowi pełnego regulaminu promocji, a jedynie jej skrócony opis. Jeżeli masz wątpliwości co do działania akcji, napisz do nas, by poprawnie odebrać nagrodę 176 PLN!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze