Kurs 200.00 na wygraną Legii Warszawa z Ruchem Chorzów

Tomas Pekhart

Już w niedzielę ekipa warszawskiej Legii podejmie chorzowski Ruch w 3. kolejce Ekstraklasy. Dzięki Superbet możesz przy okazji tego meczu zgarnąć aż 400 PLN bonusu w ramach specjalnej promocji. Co trzeba zrobić? Przeczytaj poniższy tekst i poznaj szczegóły akcji promocyjnej!

Bonus 400 PLN za trafiony typ na wygraną Legii z Ruchem w Superbet!

Pojedynek Legii z beniaminkiem z Chorzowa będzie dla niej okazją do zanotowania drugiego w tym sezonie kompletu punktów. W ubiegłym tygodniu, czyli pomiędzy meczami z Ordabasy Szymkent, Warszawianie skorzystali z możliwości przełożenia meczu, więc nie grali, zaś w pierwszej kolejce pokonali innego beniaminka: ŁKS. Jeśli sądzisz, że i tym razem Legia zdoła zgarnąć trzy punkty, a nie masz konta w Superbet, to dobrze się składa, wszak możesz skorzystać ze specjalnego kursu 200,00! Co trzeba zrobić?

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj typ na wygraną Legii z Ruchem (typ 1, oferta prematch) na kuponie SOLO
  5. Minimalna stawka = 2 PLN
  6. Jeśli wygrasz, otrzymasz 400 PLN bonusu
  7. Powodzenia!
Legia - Ruch kurs 200,00 Superbet banner

Zachęcam do przeczytania regulaminu promocji w celu poznania dokładnych szczegółów.

Dzięki opisanej promocji możesz powalczyć o bonus w wysokości 400 PLN! Tak duży bonus będziesz mógł wykorzystać, grając swoje typy na kuponach bez zmartwień o utratę własnych środków! Szanse na to, że Legia pokona beniaminka są spore, więc praktycznie nic nie tracisz, a w zamian zyskać możesz aż 400 PLN bonusu. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, to nie czekaj i weź udział w promocji!

Obrazek w tle: fot. Tomasz Jastrzebowski/Foto Olimpik/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze