Kurs 200.00 na wygraną Lecha Poznań z Żalgirisem Kowno!

Dino Hotic

W czwartek ekipa Lecha Poznań zagra na wyjeździe z Żalgirisem Kowno rewanżowe spotkanie 2. rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy. Z tej okazji Superbet przygotował promocję dla nowych graczy, dzięki której masz szansę zgarnąć aż 400 PLN bonusu. Jakie są warunki tej promocji? Poznasz je, czytając poniższy artykuł.

Zalgiris - Lech boost Superbet banner góra

Bonus 400 PLN za trafiony typ na wygraną Lecha z Żalgirisem Kowno

Czwartkowa rywalizacja Lecha z Żalgirisem Kowno to kolejna okazja do kibicowania polskiej drużynie w europejskich pucharach. Przed rozgrywanym w Kownie rewanżem Kolejorz jest w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ na własnym obiekcie wygrał 3-1, dzięki czemu ma on dwie bramki przewagi. Lech przed tygodniem pokazał się z bardzo dobrej strony, więc możliwe, że uda mu się pójść za ciosem i wygrać również w rewanżu. Jeśli chciałbyś obstawić typ na wygraną Lecha, to dzięki specjalnej promocji w Superbet możesz skorzystać z kursu 200,00. Jak to możliwe? Sprawdź szczegóły:

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Jako pierwszy kupon zagraj singla na wygraną Lecha
  5. Chodzi o typ „2” z oferty przedmeczowej
  6. Minimalna stawka zakładu to 2 PLN
  7. Jeśli Kolejorz wygra, otrzymasz 400 PLN bonusu
  8. W praktyce grasz więc po kursie 200,00 i to bez podatku!
Zalgiris - Lech boost Superbet banner dół

Chcesz poznać więcej szczegółów? Sprawdź regulamin promocji.

Masz przeczucie, że Lech zdoła pokonać w czwartek Żalgiris i przypieczętować awans do 3. rundy eliminacji LKE? Zagraj taki typ w Superbet i powalcz aż o 400 PLN bonusu! Bonusowe środki będziesz mógł wykorzystać na dalszą grę, więc ryzyko porażki jest tutaj praktycznie minimalne, a potencjalny zysk ogromny! Zachęcam zatem do rejestracji w Superbet z naszym kodem i skorzystania z promocji. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Pawel Jaskolka / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze