Kurs 200.00 na wygraną Igi Swiątek ze Svitoliną!

Iga Świątek po wygranym punkcie

Już w najbliższej rundzie Wimbledonu, najlepsza tenisistka globu rodem z Polski, a więc Iga Świątek zmierzy się z Eliną Svitoliną! Ćwierćfinał ten na pewno przyciągnie przed odbiorniki wielu kibiców tenisa, ale również zachęci wielu graczy do obstawienia tego spotkania! Jeżeli nie macie jeszcze konta w Superbet, to warto założyć je właśnie teraz, gdyż podążając za radami przedstawionymi w poniższym tekście, zyskacie możliwość zagrania zwycięstwa Świątek po kursie 200.00! Zapraszam do lektury.

baner Superbet Świątek

Spotkanie ćwierćfinałowe Wimbledonu, w którym to Iga Świątek zmierzy się z ukraińską zawodniczką – Eliną Svitoliną, odbędzie się już we wtorek! Z tej okazji bukmacher Superbet ma dla nowych graczy niepowtarzalną ofertę, w ramach której będziecie mogli obstawić zwycięstwo naszej zawodniczki po promocyjnym kursie 200.00! Na czym dokładnie polega owa promocja?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Igi Świątek z Eliną Svitoliną w meczu 1/4 finału Wimbledonu.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Iga Świątek we wtorek pokona Elinę Svitolinę, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wydaje się, że zdecydowaną faworytką wtorkowego spotkania będzie nasza reprezentantka. Wszak jest ona obecnie 1. rakietą świata i póki co idzie przez kolejne etapy Wimbledonu jak burza. Wobec tego, tym bardziej warto skorzystać z przedstawionej wyżej promocji i zagrać jej zwycięstwo po kursie 200.00!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze