Kurs 200.00 na wygraną Don Kasjo z Tańculą na Prime 8 od TOTALbet!

Don Kasjo po wygranej walce

Już w najbliższą sobotę odbędzie się 8. edycja gali Prime MMA! Pojedynki można obstawiać tylko i wyłącznie u oficjalnego bukmachera, czyli Totalbet. Na dodatek zaoferował on nowym graczom możliwość obstawienia zwycięstwa Don Kasjo z Arkadiuszem Tańculą po promocyjnym kursie 200.00! W jaki sposób skorzystać z oferty? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

baner Totalbet na Prime MMA 8

W najbliższą sobotę odbędzie się gala Prime MMA 8, a w walce wieczoru Don Kasjo zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą! Bukmacher Totalbet na zwycięstwo faworyzowanego Życińskiego zaproponował nowym graczom promocyjny kurs 200.00! Jak z niego skorzystać i powalczyć o 176 PLN w gotówce?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Totalbet i w formularzu koniecznie użyj kodu ZAGRANIE.
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  3. Zagraj kupon SOLO na zwycięstwo Don Kasjo z Arkadiuszem Tańculą w walce wieczoru Prime MMA 8. 
  4. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 1 PLN.
  5. Jeżeli Arsenal trafi do siatki, otrzymasz od Totalbet 200 PLN (minus podatek) na konto główne!
  6. Ponadto możesz skorzystać z 3 zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 333 PLN!
  7. W przypadku wątpliwości zerknij na regulamin promocji.

Don Kasjo jak na warunki freak-fightów jest zawodnikiem wybitnym i w swojej przygodzie pokonywał już znacznie bardziej uznanych fighterów, aniżeli Arkadiusz Tańcula. Pojedynek wieczoru Prime MMA 8 odbędzie się w formule bokserskiej, co również premiuje Życińskiego. Warto zatem skorzystać z promocji i zamiast standardowego przelicznika 1.19 na wygraną Don Kasjo, obstawić taki sam typ po kursie 200.00! Życzę zatem powodzenia i samych trafionych kuponów!

W artykule przeczytałeś o skróconych zasadach udziału w akcji promocyjnej. W przypadku wątpliwości najlepiej zerknąć na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze