Kurs 200.00 na gola Wisły Kraków z FK Llapi w Superbet!

Piłkarze Wisły po zdobyciu gola

Już w ten czwartek krakowska Wisła rozpocznie swoją przygodę z europejskimi pucharami w sezonie 2023/24. Biała Gwiazda zmierzy się z kosowskim zespołem FK Llapi, a przy okazji tego wydarzenia bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom możliwość skorzystania ze specjalnej promocji! W jaki sposób zagrać bramkę Wisły po podwyższonym kursie 200.00 i potencjalnie zgarnąć 400 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia!

baner na Wisła - FK Llapi

Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta u bukmachera Superbet, to warto zmienić ten stan rzeczy przy okazji spotkania Wisła Kraków – FK Llapi! Wspomniany operator za trafienie polskiego klubu oferuje bowiem aż 400 PLN w bonusie, a podobnej oferty na naszym rynku nie znajdziemy! Pod spodem instrukcja skorzystania z kodu promocyjnego Superbet i wzięcia udziału w promocji:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> https://zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Wisły Kraków z FK Llapi.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wisła Kraków przygotowuje się do sezonu pod okiem trenera Kazimierza Moskala, a w ostatnim meczu towarzyskim rozbiła miejscowego Hutnika 3:0! Bukmacherzy dają Białej Gwieździe wyraźnie większe szanse na zwycięstwo w czwartkowej batalii, a kurs 200.00 na zaledwie 1 bramkę Wisły wydaje się perfekcyjną okazją do rejestracji w Superbet. Polecam zatem skorzystać, jak i sprawdzić nasze typy na Wisła – FK Llapi. Powodzenia!

Typerze! W tekście przeczytałeś o skróconych warunkach i zasadach akcji promocyjnej Superbet. Jeśli nie jesteś pewny co do działania promocji, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Krzysztof Porębski / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze