Kurs 200.00 na gola Rakowa Częstochowa z Karabachem w Superbet!

Giannis Papanikolaou

W środę mistrzowie Polski staną do rewanżowego meczu z Karabachem Agdam w 2. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W tej okazji Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, która polega na tym, że możesz zagrać typ o kursie 200,00. Jakie są szczegóły tej akcji? Dowiesz się tego, czytając poniższy artykuł.

Karabach - Raków promocja Superbet duży banner

Bonus 400 PLN za trafiony typ na gola Rakowa z Karabachem w Superbet!

Rewanżowy mecz Rakowa z Karabachem Agdam wywołuje spore emocje. Przed tygodniem na stadionie w Częstochowie podopieczni Dawida Szwargi pokonali rywali 3-2, więc teraz staną do obrony jednobramkowej przewagi. Łatwo o to nie będzie, ponieważ zespół z Azerbejdżanu w naszym kraju ma opinię pogromców polskich klubów, a nikomu na wyjazdach z Karabachem nie gra się łatwo. Jeśli jednak sądzisz, że Raków zdoła strzelić minimum jednego gola, możesz skorzystać ze specjalnej promocji w Superbet i powalczyć o 400 PLN bonusu! Co trzeba zrobić? Sprawdź:

 1. Jeśli nie masz jeszcze konta, kliknij link: https://www.zagranie.com/goto/superbet
 2. Załóż konto z kodem ZAGRANIE
 3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
 4. Jako pierwszy kupon po rejestracji zagraj singla, który zawiera jeden z dwóch typów
  • Raków strzeli gola: TAK
  • Raków powyżej 0,5 gola
 5. Minimalna stawka kuponu = 2 PLN
 6. Raków zdobył gola? Otrzymasz 400 PLN bonusu!

Jeśli chcesz poznać dokładne warunki tej promocji, znajdziesz je w regulaminie.

Karabach - Raków promocja Superbet maly banner

Opisana promocja jest niezwykle korzystna, ponieważ przy grze za 2 PLN w praktyce grasz typ na gola Rakowa po kursie 200,00! Mistrzowie Polski grają bardzo poukładaną piłkę, więc szanse na to, że uda im się trafić do siatki rywala są spore. Tak duży kurs stanowi zatem szansę na znaczne wzbogacenie się, bo przyznany bonus możesz wykorzystać na dalszą grę. Jeśli nie masz jeszcze konta w Superbet, to nie zwlekaj, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z kursu 200,00! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Tomasz Kudala / PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze