KURS 200.00 na Gol w meczu Legia – Raków

Bartosz Slisz, Fabian Piasecki

Już w sobotę dojdzie do niezwykle ciekawego pojedynku pomiędzy Legią a Rakowem w 26. kolejce Ekstraklasy! Jest to mecz, którego wynik może przesądzić o losach tytułu, więc generuje on ogromne emocje. Z tej okazji bukmacher ETOTO przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, dzięki której zgarniesz aż 200 PLN w bonusie! Zachęcam do przeczytania poniższego artykułu, gdzie poznasz szczegóły tej oferty.

Bonus 200 PLN za typ na gola w meczu Legia – Raków

Jeśli planujesz obejrzenie meczu Legii z Rakowem, możesz przy okazji obstawić swoje typy na ten mecz lub skorzystać ze specjalnej promocji, którą dla nowych graczy zorganizował bukmacher ETOTO! Jeśli nie posiadasz jeszcze konto u tego bukmachera, możesz obstawić typ na minimum jednego gola w omawianym meczu i zgarnąć aż 200 PLN bonusu! Co ważne, bonus zostanie Ci przyznany za samo obstawienie takiego zakładu. Nie musisz zatem martwić się rozliczeniem kuponu! Jakie są warunki tej promocji? Oto one:

  1. Załóż konto w ETOTO z linku: https://zagranie.com/goto/etoto/?profile=Offers&subprofile=promo2
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać depozyt na kwotę minimum 100 PLN
  4. Obstaw za dokładnie 1 PLN typ na minimum 1 gola w meczu Legia – Raków
  5. Po zakończeniu meczu otrzymasz 200 PLN na saldo bonusowe niezależnie od wyniku meczu!
Legia - Raków mega kurs banner

To nie jest Prima Aprilis! Bukmacher ETOTO naprawdę rozdaje 200 PLN bonusu za samo obstawienie typu na bramkę w meczu Legii z Rakowem! Jeśli zatem nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, warto skorzystać z tej promocji, bo taka okazja może się więcej nie powtórzyć! Zarejestruj się z naszym kodem bonusowym do ETOTO i weź udział w promocji. Życzę samych pozytywnych emocji i powodzenia na kuponach.

Obrazek w tle: fot. Norbert Barczyk / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze