Kurs 200.00 na celny strzał Cody’ego Gakpo w meczu z Anglią!

Kurs 200.00 na celny strzał Cody'ego Gakpo w meczu z Anglią!

Holandia – Anglia to pojedynek, do którego dojdzie w ramach półfinału Euro 2024. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie. W kontekście tego starcia specjalną ofertę przygotował bukmacher TOTALBET. Można zgarnąć naprawdę sporo pieniędzy!

Jeden celny strzał Gakpo po kursie 200.00!

Wszystko wskazuje na to, że pojedynek Holandia – Anglia w ramach półfinału Euro 2024 zagwarantuje nam bardzo dużo emocji. Rywalizacja na pewno będzie obfitować w bardzo ciekawe wydarzenia. W ciemno można zakładać, że wzrok fanów Holandii skupiony będzie na Gakpo. Jest to bardzo ważne ogniwo tej drużyny.

Jeden celny strzał Cody’ego Gakpo wystarczy, by zgarnąć aż 176 zł od bukmachera TOTALBET! Taka promocja została przygotowana dla nowych użytkowników. Co dokładnie należy zrobić, by cieszyć się z profitu?

  1. Kliknij link: https://zagranie.com/goto/totalbet/?profile=Offers&subprofile=promo2
  2. Załóż konto z kodem ZAGRANIE.
  3. Wpłać depozyt (dowolna wartość).
  4. Zagraj singla za 1 PLN, na którym pojawi się typ na powyżej 0,5 celnego strzału Cody’ego Gakpo.
  5. Jeżeli Gakpo odda przynajmniej jeden celny strzał, to dostaniesz 176 zł w gotówce (gotowe do wypłaty).
  6. Tym samym w praktyce grasz po kursie 200.00.

Regulamin dostępny jest TUTAJ.

Mecz Euro 2024 Holandia – Anglia odbędzie się 10 lipca 2024 roku (środa). Początek rywalizacji w ramach tego półfinałowego starcia zaplanowano na godzinę 21:00. Większe szanse na sukces bukmacherzy dają reprezentacji Anglii. Tak naprawdę jednak tutaj wydarzyć może się praktycznie wszystko. Zanosi się na bardzo interesujący pojedynek. Niewykluczone, że o końcowym rozstrzygnięciu zadecydują totalne detale.

Holandia w poprzednim meczu Euro 2024 zmierzyła się z Turcją. Wówczas odnotowała zwycięstwo 2:1. Wcześniej Holendrzy rozprawili się z drużyną narodową Rumunii – padł wynik 3:0.

Anglia natomiast w ćwierćfinale Euro 2024 walczyła z reprezentacją Szwajcarii. Wówczas po 120 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Wobec tego konieczne były rzuty karne. W nich Anglicy wygrali 5:3. Wcześniej Anglia stoczyła zacięty bój ze Słowacją. Po dwóch połowach było 1:1. W dogrywce zaś lepiej wypadli Anglicy. Gola na wagę triumfu 2:1 wywalczył Harry Kane i tym samym Anglicy mogli cieszyć się z awansu do kolejnej fazy turnieju.

Czy teraz też potrzebne będą rzuty karne lub sama dogrywka? Oczywiście taki scenariusz jest możliwy. Pojedynek Holandia – Anglia z całą pewnością wygeneruje bardzo dużo emocji. Warto śledzić tę konfrontację za pośrednictwem transmisji na TVP 1 czy TVP Sport. Poza tym pojawi się przekaz online. Stream znajdziesz natomiast w serwisie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Możliwości na oglądanie tego meczu jest naprawdę sporo – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Warto spostrzec, że konfrontacja Holandia – Anglia odbędzie się na Signal Iduna Park w Dortmundzie.

fot. Press Focus

Zaloguj się aby dodawać komentarze