Kurs 200.00 na awans Manchesteru City z Chelsea w FA Cup!

Piłkarze City podczas konkursu karnych

Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwszy półfinał FA Cup, w którym to zespół Manchesteru City zmierzy się z londyńską Chelsea! Przy okazji tak znamienitego starcia nowi gracze w Totalbet mogą skorzystać ze specjalnej promocji i obstawić awans faworyzowanych Obywateli po kursie 200.00! Wszystkie informacje o takiej akcji znajdziecie w poniższym tekście, do sprawdzenia którego zachęcam.

baner Totalbet na City - Chelsea

Już 20. kwietnia odbędzie się pierwszy półfinał FA Cup, a więc rywalizacja Manchesteru City z Chelsea! W Totalbet nowi gracze skorzystać mogą przy tej okazji z promocyjnego kursu 200.00 i obstawić awans aktualnych mistrzów Anglii po niespotykanym w standardowych ofertach mnożniku! W jaki sposób skorzystać z takiej oferty dla nowych graczy w Totalbet?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Totalbet i w formularzu koniecznie użyj kodu ZAGRANIE.
  2. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  3. Zagraj kupon SOLO na awans Manchesteru City z Chelsea w meczu 1/2 finału FA Cup. 
  4. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 1 PLN.
  5. Jeżeli Manchester City awansuje do finału, otrzymasz od Totalbet 200 PLN (minus podatek) na konto główne!
  6. Ponadto możesz skorzystać z 3 zakładów bez ryzyka o łącznej wartości 333 PLN!
  7. W przypadku wątpliwości zerknij na regulamin promocji.

Pomimo odpadnięcia w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, ekipa Manchesteru City jest zdecydowanym faworytem półfinałowej rywalizacji Pucharu Anglii z Chelsea. Świadczą o tym między innymi standardowe kursy, które na obecną chwilę wynoszą około 1.30. Warto zatem założyć konto w Totalbet zgodnie z powyższą instrukcją i obstawić dokładnie taki sam zakład po promocyjnym mnożniku 200.00! Powodzenia!

W artykule przeczytałeś o skróconych zasadach udziału w akcji promocyjnej. W przypadku wątpliwości najlepiej zerknąć na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze