W sobotę podczas KSW 65 dojdzie do niesamowicie ciekawej walki. Khalidov zmierzy się w niej z Soldićem. Obaj zawodnicy są bardzo znani w naszym kraju i w przeszłości mieli świetne walki. Stawką są aż dwa mistrzowskie pasy, więc tutaj wiele osób spodziewa się zaciętej rywalizacji. Z tej okazji Superbet przygotował specjalną promocję, gdzie do zagrania jest kurs 20.00 na Soldica – niżej tłumaczymy szczegóły.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zagraj kurs 20.00 na Soldica

KSW w ostatnim czasie ogłosiło sporo zmian na przyszły rok. Ma być więcej gal, lepiej opakowanych i z ciekawszymi walkami. Wszystko przez to, że federacja poczuła na plecach oddech FAME MMA, które rozwija się w niesamowitym tempie. Na koniec roku przygotowana została 65 gala KSW, a podczas niej dojdzie do hitowego starcia, czyli walki Mameda Khalidova z Roberto Soldićem. Obaj zawodnicy wcześniej zabłysnęli już w walkach MMA.

Khalidova śmiało można nazwać legendą, a z kolei Soldić to typ zawodnika, który regularnie punktuje i jest bardzo skuteczny. Tym razem stawka jest bardzo wysoka, bo są nią aż dwa mistrzowskie pasy. Drugi z nich ma serię aż sześciu zwycięstw z rzędu – czy Khalidovowi uda się ją przerwać? W końcu wiemy, że Mamed słynie z efektownych nokautów, do których nas przyzwyczaił. Pewne jest to, że kibice nie będą się nudzić, a Superbet ma bonus na tę okazję. Możesz zagrać kurs 20.00 na wygraną Soldića.

kursy superbet khalidov - soldic

Jeżeli chcesz zagrać kurs 20.00 na Soldića, to musisz postępować według tej instrukcji, gdyż bukmacher wymaga założenia konta i zagrania PIERWSZEGO zakładu na tę walkę.

  1. Wejdź w link: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zweryfikuj się
  5. Wpłać minimum 50 PLN (dostaniesz jeszcze freebet o wartości 34 PLN)
  6. Zagraj typ przedmeczowy na wygraną Soldića
  7. Maksymalna stawka to 10 PLN

Jeżeli Soldić wygra, to otrzymasz 12 PLN wygranej za kupon oraz 187 PLN w formie bonusu. Bonus należy zaakceptować w ciągu trzech dni i ważny jest przez siedem dni. W tym czasie trzeba nim obrócić trzykrotnie po kursie 1.80 lub wyższym i dopiero wtedy będzie można wypłacić swoje środki. Na kuponach AKO każdy z typów musi mieć kurs minimum 1.30.

Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa akcja i jak ktoś nie ma konta w Superbet, to może w niej wziąć udział. Soldić jest faworytem, więc promocyjny kurs 20.00 to świetna okazja do zgarnięcia trochę kasy.

Superbet
Zagraj kurs 20.00 na wygraną Soldića

Zdjęcie: pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze