Kurs 150.00 za wygraną reprezentacji Włoch w meczu z Albanią w FORTUNIE

W sobotę czekają nas kolejne 3 spotkania na Euro 2024, a jednym z nich będzie szalenie ciekawa rywalizacja Włochów z Albanią. Faworyt tego starcia jest oczywisty, a u bukmachera Fortuna będzie można obstawić zwycięstwo Italii po specjalnym kursie 150.00! W jaki sposób wykorzystać nasz kod i wziąć udział w takiej akcji promocyjnej? Zapraszam do sprawdzenia!

baner na Włochy - Albania

Bukmacher Fortuna wychodzi do nowych graczy ze specjalną promocją do wykorzystania na mecz Włochy – Albania! Wykorzystując obecnie nasz kod promocyjny Fortuna jesteście w stanie obstawić zwycięstwo Italii po specjalnym kursie 150.00! Podobnego mnożnika nie znajdziecie u żadnego innego bukmachera, a całą instrukcję powalczenia o 300 PLN bonusu znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna z tego linku -> https://zagranie.com/goto/fortuna/?profile=Offers&subprofile=promo2
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz również zgody marketingowe (SMS i e-mail), by odebrać możliwie najwyższy bonus.
  4. Jako pierwszy depozyt wpłać na swoje konto minimum 30 PLN.
  5. Postaw pierwszy kupon w historii konta na zwycięstwo Włoch z Albanią (tylko kupny SOLO).
  6. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli trafisz zakład, Fortuna oprócz regularnej wygranej wypłaci Ci również 300 PLN bonusu!

Reprezentacja Włoch w sparingach przed rozpoczęciem Euro 2024 spisywała się naprawdę dobrze i seryjnie wygrywali lub remisowali kolejne mecze towarzyskie. Z kolei Albania wydaje się zdecydowanie najsłabszą ekipą w grupie B i każdy punkcik w niej zdobyty będzie ogromnym sukcesem. Regularne kursy na wygraną Italii nie przekraczają 1.40, a zatem warto skorzystać z przedstawionej wyżej promocji od Fortuny, podobnie jak warto sprawdzić nasze wszystkie typy na Euro 2024!

W artykule mowa była jedynie o skróconych warunkach i zasadach akcji promocyjnej od Fortuny. W przypadku wątpliwości lub niejasności, sprawdź pełny regulamin promocji.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze