Kurs 150.00 za pierwszego gola w meczu PSG – BVB!

Superbet bonus na mecz PSG - BVB

Przed walka o finał Ligi Mistrzów. W pierwszym, wtorkowym spotkaniu rewanżowym naprzeciw siebie stanie PSG i Borussia Dortmund. Na Signal Iduna Park nieznacznie lepsi okazali się gospodarze, którym bliżej do spotkania na Wembley. Mimo to faworytem są Paryżanie. U siebie powinni rozprawić się z rywalem. To także świetna okazja dla nowych typerów, aby założyć konto w Superbet, gdzie czeka na Ciebie dodatkowe 300 PLN! Szczegóły na temat tej akcji znajdziesz poniżej!

PSG - BVB Superbet bonus

Bonus 300 PLN za pierwszego gola w meczu PSG – Borussia Dortmund od Superbet!

Z okazji nadchodzących rewanżów w Chapmions League, bukmacherzy przygotowali specjalne akcje promocyjne. Jedną z nich oferuje nowym typerom Superbet, gdzie możesz liczyć na 300 PLN dodatku. Wystarczy, że założysz kotno z kodem promocyjnym Superbet, a także spełnisz kilka postawionych przez tego operatora wymogów. Ponadto musisz wskazać drużynę, która jako pierwsza strzeli w tym meczu gola. W zamian czeka bonus, a jeśli chcesz poznać szczegóły tej akcji, to znajdziesz je w poniższej instrukcji. Oto ona:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj wymagane zgody marketingowe
  3. Wpłać przynajmniej 50 PLN w pierwszym depozycie
  4. Postaw zakład SOLO na 1. gola w meczu PSG – Borussia Dortmund
  5. Minimalna stawka kupony to 2 PLN
  6. Jeżeli podasz poprawny typ, na Twoje konto wpłynie dodatkowe 300 PLN bonusu!
Kupon Superbet na PSG BVB

Jeżeli dalej nie jesteś pewien co do warunków akcji promocyjnej, to zachęcam zapoznać się z regulaminem na stronie Superbet!

Zaloguj się aby dodawać komentarze