Kurs 150.00 za gola Polski z Walią

Po zwycięstwie nad Estonią, wszyscy kibice czekają już na finałowe starcie baraży i ewentualny triumf nad Walią! Przy okazji tego spotkania bukmacher Fortuna wyszedł do nowych graczy z bardzo ciekawą promocją i zaoferował im promocyjny kurs 150.00 na trafienie Biało-Czerwonych w Cardiff! Jak dokładnie działa ów promocja i w jaki sposób można z niej skorzystać? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

baner Fortuna na Polska - Walia

Bukmacher Fortuna jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej uznanych na polskim rynku! Teraz zakładając konto u tego operatora możecie liczyć na aż 300 PLN bonusu za zaledwie jedno trafienie naszych reprezentantów w spotkaniu z Walią! Poniżej instrukcja rejestracji i możliwości skorzystania z kursu 150.00:

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz również przynajmniej jedną zgodę marketingową (SMS lub e-mail), by odebrać możliwie najwyższy bonus.
  4. Jako pierwszy depozyt wpłać na swoje konto minimum 30 PLN.
  5. Postaw pierwszy kupon w historii konta na bramkę Polski w meczu z Walią (finał baraży o Euro 2024).
  6. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN, a zakład musi być SOLO.
  7. Jeżeli trafisz zakład, Fortuna oprócz regularnej wygranej wypłaci Ci również 300 PLN bonusu!

Podopieczni Michała Probierza w spotkaniu z Estonią zaprezentowali się znakomicie i swoim występem na pewno przywrócili nam nieco wiary w lepsze czasy i awans na Euro 2024. Patrząc historycznie, mecze z Walią przeważnie kończyły się dla nas dobrze, a ostatni mecz z tym rywalem został wygrany 1:0! Chyba warto skorzystać zatem z promocji i dać sobie szansę na zdobycie dodatkowych 300 PLN bonusu!

kupon Polska - Walia, zasilacz Fortuna

Niniejszy tekst stanowi jedynie skróconą wersję regulaminu. Wszystkie zasady promocji znajdziesz na stronie bukmachera, a jeśli masz wątpliwości co do jej działania, napisz do nas!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze