Kurs 150.00 za gola Bayeru Leverkusen z West Hamem!

Już w najbliższy czwartek nowy mistrz Niemiec, a więc Bayer Leverkusen postara się podtrzymać swoją niesamowitą passę meczów bez porażki i po raz drugi ograć West Ham w 1/4 finału Ligi Europy! Przy okazji tego starcia nowi gracze w Fortunie mogą skorzystać ze specjalnej promocji i obstawić 1 bramkę Aptekarzy po kursie 150.00! Wszystkie informacje o takiej ofercie w poniższym tekście.

baner Fortuna na West Ham - Bayer

Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta w Fortunie, to teraz jest doskonała okazja do dokonania rejestracji i skorzystania ze specjalnej promocji! Obecnie można bowiem zagrać zakład na gola Bayeru Leverkusen z West Hamem po promocyjnym kursie 150.00! Jak powalczyć o 300 PLN bonusu w Fortunie?

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaznacz również przynajmniej jedną zgodę marketingową (SMS lub e-mail), by odebrać możliwie najwyższy bonus.
  4. Jako pierwszy depozyt wpłać na swoje konto minimum 30 PLN.
  5. Postaw pierwszy kupon w historii konta na bramkę Bayeru z West Hamem w meczu 1/4 finału Ligi Europy.
  6. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli trafisz zakład, Fortuna oprócz regularnej wygranej wypłaci Ci również 300 PLN bonusu!

Bayer Leverkusen w minioną niedzielę przypieczętował zdobycie mistrzostwa Niemiec w niesamowitym stylu. Aptekarze w całym sezonie 2023/24 pozostają niepokonani i proponują przy tym szalenie atrakcyjną i ofensywną piłkę! Pierwszy mecz z West Hamem niemiecka ekipa zwyciężyła 2:0 i wydaje się, że także w najbliższy czwartek zdoła trafić do siatki! Polecam więc skorzystać z promocji od Fortuny i zagrać o 300 PLN bonusu!

W artykule przedstawiony został skrócony opis promocji od Fortuny. Jeżeli nie jesteś pewny zasad jej działania, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze