Kurs 150.00 za 1. gola w El Clasico – Real Madryt vs Barcelona!

W najbliższą niedzielę kibiców piłkarskich czeka jeden z najbardziej wyczekiwanych meczów w sezonie, a więc rywalizacja Realu Madryt z FC Barceloną! Przy okazji tego spotkania bukmacher Superbet wyszedł do nowych graczy ze specjalną promocją. W jej ramach wytypować można pierwszą bramkę wybranej drużyny po okazjonalnym kursie 150.00! Wszystkie szczegóły promocji opisane zostały poniżej.

baner Superbet na Real Madryt - Barcelona

Znany z ciekawych promocji bukmacherskich Superbet zdecydowanie nie zawiódł również przy okazji słynnego El Classico! Zakładając u niego konto z naszym kodem promocyjnym macie okazję wytypować pierwszą bramkę w meczu po niespotykanym nigdzie indziej kursie 150.00! Pod spodem instrukcja skorzystania z takiej oferty promocyjnej:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet.
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE300.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zespół, który strzeli pierwszego gola w El Classico.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Jeżeli chodzi o szansę obu ekip na zdobycie pierwszego gola, to w tym sezonie La Liga ekipa Realu otwierała wynik meczu w 68% gier. Dokładnie taka sama statystyka widnieje przy FC Barcelonie. Istotną informacją może być jednak fakt, że starcie odbędzie się na Santiago Bernabeu, a Królewscy przy okazji 4 z 5 poprzednich spotkań jako pierwsi cieszyli się z gola! Pod spodem wzór kuponu kwalifikującego do wzięcia udziału w promocji:

kupon na zasilacz Real - Barcelona od Superbet, 21.04

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze