Kurs 150.00 w Superbet na gola polskiej drużyny w meczu europejskich pucharów!

Ante Crnac

Czwartkowe zmagania w Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy to przede wszystkim sposobność do obserwowania poczynań Rakowa Częstochowa oraz Legii Warszawa, czyli naszych jedynych reprezentantów w kontynentalnych zmaganiach. Specjalnie przy okazji tych starć bukmacher Superbet przygotował ofertę promocyjną dla nowych graczy. W jej ramach do zgarnięcia jest aż 300 PLN bonusu. Jak zdobyć taki bonus? Sprawdź to, czytając widoczny poniżej artykuł.

Superbet bonus 300 Legia i Raków mały banner

Bonus 300 PLN za trafne wytypowanie bramki Rakowa lub Legii w 4. kolejce europejskich pucharów od Superbet!

Czwartkowe mecze Rakowa oraz Legii w europejskich pucharach generują spore emocje. Mistrzowie Polski zagrają bowiem na wyjeździe ze Sportingiem i spróbują nawiązać do zanotowanego w Sosnowcu remisu 1-1. Legia z kolei postara się o drugie zwycięstwo z bośniackim Zrinjskim Mostar i utrzymanie pozycji lidera w swojej grupie Ligi Konferencji Europy. Oglądanie tych meczów możesz jeszcze nieco ubarwić, korzystając ze specjalnej promocji w Superbet. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, możesz zagrać o 300 PLN bonusu. Warunek jest jeden: któraś z polskich drużyn strzeli minimum jednego gola. Jak to działa? Zobacz:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO zawierający dowolny typ na mecz Sporting – Raków lub Legia – Zrinjski
  5. Minimalny kurs obstawianego kuponu to 1,14, zaś stawka musi wynosić minimum 2 PLN
  6. Jeśli Raków lub Legia zdobędą gola, otrzymasz 300 PLN bonusu
  7. Bonus zostanie przyznany niezależnie od powodzenia obstawianego przez Ciebie kuponu
  8. Powodzenia!

Jeśli chcesz poznać dokładniejsze warunki, przeczytaj regulamin promocji.

Superbet bonus 300 Legia i Raków banner

Nie zdążyłeś jeszcze założyć konta w Superbet? Nadchodzące mecze polskich ekip w europejskich pucharach mogą być do tego świetną okazją! Szanse na to, że Legia lub Raków zdobędą przynajmniej jednego gola są bowiem niezwykle wysokie, a do wygrania masz aż 300 PLN bonusu! Pamiętaj, że wspomniany bonus otrzymasz nawet, gdy nie trafisz biorącego udział w promocji kuponu! Serdecznie zachęcam więc do skorzystania z tej oferty i trzymania kciuków za polskie zespoły w Lidze Europy oraz Lidze Konferencji.

Obrazek w tle: fot. Lukasz Sobala / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze