Kurs 150.00 na wygrany zakład na zwycięzcę walki Pudzianowski – Szpilka

Mariusz Pudzianowski na ważeniu przed galą

Już w najbliższą sobotę dojdzie do kolejnej, bardzo długo wyczekiwanej gali KSW, która tym razem zagości na PGE Narodowym w Warszawie! Głównym wydarzeniem eventu będzie hitowa walka Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim, a bukmacher Superbet przy tej okazji ma dla nowych graczy znakomicie wyglądającą promocję z kursem 150.00 na zwycięstwo jednego lub drugiego zawodnika! Wszystkie szczegóły poniżej.

baner promo Superbet

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką to starcie, na które czeka cały polski świat sportów walki. Jeden i drugi ma swoje argumenty i z pewnością warto będzie obejrzeć, jak i obstawić ten hitowy pojedynek! Jeżeli dotychczas nie korzystaliście z oferty i promocji Superbet, to już teraz zakładając u niego konto, będziecie mogli obstawić ten pojedynek z kursem 150.00! Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły i instrukcję dotyczącą skorzystania z promocji:

  1. Rozpocznij proces zakładania konta z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Podczas rejestracji koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta.
  4. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego lub Artura Szpilki.
  5. Stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  6. Jeżeli trafisz, prócz regularnej wygranej, otrzymasz też bonus 300 PLN.
  7. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.
  8. Powodzenia w typowaniu!

Faworytem hitowego zestawienia zdaje się być Mariusz Pudzianowski, który w MMA walczy już kilkanaście lat! Po stronie Szpilki będzie najpewniej stać wyszkolenie bokserskie, oraz młodość, jednak zdaniem większości ekspertów, nie ma on większych szans! Niezależnie od tego, na kogo stawiacie, warto skorzystać ze specjalnej promocji opisanej powyżej i obstawić swojego faworyta po kursie 150.00!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze