Kurs 150.00 na wygrany zakład na gola Barcelony w meczu z Sociedad

Bonus Superbet za gola Barcelony z Sociedad

W najbliższą sobotę na Camp Nou świeżo upieczony mistrz Hiszpanii podejmie 4. drużynę obecnej tabeli La Liga. Pomimo zdobycia tytułu faworytem nadal są Katalończycy, którzy będą chcieli przypieczętować 1. miejsce przed własną publicznością. Goście natomiast muszą mieć się na baczności, aby nie stracić miejsca premiującego grą w Lidze Mistrzów. I z okazji tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się meczu, Superbet przygotował specjalną akcję promocyjną dla nowych graczy. Jeśli chcesz poznać jej szczegóły, to zapraszam do przeczytania!

Kurs 150 za gola Barcelony z Sociedad

Bonus 300 PLN za gola FC Barcelony z Realem Sociedad od Superbet!

Sobotnie starcie z pewnością będzie stało na wysokim poziomie. W końcu do tego przyzwyczaili nas piłkarze obu zespołów w spotkaniach bezpośrednich. A jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, to warto rozważyć tę opcję, bowiem możesz liczyć na boost kursowy za gola FC Barcelony z Sociedad. Wystarczy spełnić postawione przez bukmachera wymogi, aby następnie otrzymać szansę na bonus 300 PLN, a także ciekawą ofertę powitalną, w skład której wchodzi między innymi zakład bez ryzyka, a także freebet. Co więc trzeba zrobić? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO na bramkę FC Barcelony w starciu z Realem Sociedad z oferty klasycznej
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  5. W przypadku gola podopiecznych Xaviego otrzymasz bonus o wartości 300 PLN
  6. W celu wypłaty bonusu należy dokonać trzykrotnego obrotu przyznaną stawką na kuponie z kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia 1.30, a także kursem całkowitym co najmniej 1.80

Jeśli natomiast szukasz innych typów na La Liga, to są one oczywiście dostępne na naszej stronie internetowej, gdzie typerzy przybliżają informacje i przewidywania  na temat najciekawszych spotkań ligi hiszpańskiej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze